Bielizna Etam na jesień i zimę 2014

Koronki jeszcze nigdy nie były tak kobiece i seksowne.

Z pełną świadomością mogę powiedzieć, że bielizna marki Etam uzależnia. Gdy po raz pierwszy wstąpiłam do sklepu obejrzeć kolekcję, chciałam kupić dosłownie wszystko. Kupiłam jedną rzecz - i to wystarczyło, by popaść w uzależnienie. Bielizna tej marki jest wręcz doskonała; od tamtej pory wciąż po nią wracam.

Najnowsza kolekcja na jesień/zimę 2013/2014 proponuje bieliźniany misz-masz, w niezmiennie seksownym i nowoczesnym wydaniu. W ofercie  jest bielizna idealna na co dzień - dla każdej kobiety, która pragnie czuć się pewnie i pięknie  każdego dnia. W kolekcji dominują delikatne, koronkowe komplety w klasycznych, stonowanych barwach cukierkowych kolorach.

Etamkolaż groszki.pl/Etam


Nie zabrakło, oczywiście, zmysłowych propozycji na wieczór, w postaci seksownych połączeń satyny z czarną koronką. Nawet zainspirowane sportowym trendem komplety zaprojektowane są tak, by podkreślały kobiece atuty i wyglądały sexy.

Zajrzyjcie do GALERII, by obejrzeć najnowsze propozycje francuskiej marki Etam. Który komplet podoba wam się najbardziej?

Z pełną świadomością mogę powiedzieć, że bielizna marki Etam uzależnia. Gdy po raz pierwszy wstąpiłam do sklepu obejrzeć kolekcję, chciałam  kupić dosłownie wszystko. Kupiłam jedną rzecz - i to wystarczyło, by popaść w uzależnienie. Bielizna tej marki jest wręcz doskonała; od tamtej pory wciąż po nią wracam.
Najnowsza kolekcja na jesień/zimę 2013/2014 proponuje bieliźniany misz-masz, w niezmiennie seksownym i nowoczesnym wydaniu.   W ofercie  jest bielizna idealna na co dzień - dla każdej kobiety, która pragnie czuć się pewnie i pięknie  każdego dnia. W kolekcji dominują delikatne, koronkowe komplety w klasycznych, stonowanych barwach i cukierkowych kolorach.
Nie zabrakło, oczywiście, zmysłowych propozycji na wieczór,  w postaci seksownych połączeń satyny z czarną koronką. Nawet zainspirowane sportowym trendem komplety zaprojektowane są tak, by podkreślały kobiece atuty i wyglądały sexy.
Zajrzyjcie do GALERII, by obejrzeć najnowsze propozycje francuskiej marki Etam. Który komplet podoba wam się najbardziej?
Zdjęcie La Redoute Creation Figi midi: koronka i dzianina (324362212) Zdjęcie SOUS-ENTENDUS Biustonosz podkreślający biust, koronka (324408865) Zdjęcie TAILLISSIME Biustonosz z koronką 324468232) Zdjęcie TAILLISSIME Majtki midi, koronka 324468383)
La Redoute Creation Figi midi SOUS-ENTENDUS Biustonosz z czerwoną koronką TAILLISSIME Biustonosz w stonowanej barwie TAILLISSIME Majtki midi
Sprawdź ceny > Sprawdź ceny > Sprawdź ceny > Sprawdź ceny >
źródło: Okazje.info
Więcej o: