Torebki H&M na jesień 2014

Zobaczcie, jakie modele torebek przygotowała dla nas na zimny sezon marka H&M!

H&M to jedna z najpopularniejszych i najtańszych sieciówek. Niestety, tak jak w przypadku innych marek z tego segmentu, ubrania są naprawdę niedrogie, ale ceny dodatków budzą mieszane uczucia - zwłaszcza, że w dużej mierze wykonane są ze skóry ekologicznej.

W tym roku H&M ma w swojej ofercie torebki ze skóry ekologicznej, których ceny wahają się między 39,90 a 149,90 zł, skóry naturalnej w cenach od 279 za niewielki worek do 499 zł za dużą i pakowną torbę oraz jeden model z tkaniny za 24,90 zł.

Torebki H&M na jesień 2014kolaż Groszki.pl

 

Jeśli chodzi o estetykę, H&M postawiło w tym roku na klasykę i minimalizm. Znaczna część torebek z kolekcji na jesień i zimę 2014/15 jest bardzo prosta i elegancka - widać to zwłaszcza w segmencie torebek mieszczących A4. Mniejszość, czyli torebki modowe, to miętowa kopertówka z napisem, małe torebeczki z kocimi motywami oraz duże modele z frędzlami, które były wielkim hitem kilka lat temu (pamiętacie czasy, jak taką torebkę od Prady nosiła niemal każda gwiazda?).

Torebki H&M na jesień 2014kolaż Groszki.pl

 

Jeśli lubicie torebki H&M i jesteście ciekawe, na jakie modele warto postawić w tym sezonie, zajrzyjcie do naszej GALERII, w której znajdziecie wszystkie obecnie dostępne w tej sieciówce. Są tam warianty na każdą okazję - na zakupy, do pracy, na wieczór i na co dzień. Z pewnością znajdziecie coś dla siebie - zwłaszcza, że jest tam sporo klasyki i różne jakości wykonania do wyboru. Tylko czy ceny nie są za wysokie? O tym zdecydujcie same.

Lubisz nasze artykuły? Zostań fanką i kliknij TUTAJ