TALLY WeiJL zachęca do stylizacyjnych eksperymentów - najnowsza kolekcja Femme Rebelle

Szkocka krata, napisy i drobne printy - styl rebel powraca na ulice niczym bumerang.

TALLY WEiJL to marka odzieżowa skierowana do młodych i odważnych dziewczyn, podążających za aktualnymi trendami. Jeśli szukasz modnych ubrań, wystarczy odwiedzić stacjonarny butik i przebierać do woli w rozmaitych trendach. Latem królują w niej crop topy, rozkloszowane spódnice, podziurawione szorty, ogrodniczki, jeansowe kurtki i kamizelki. Wśród motywów dominują zaś kwiaty, palmy, paski i azteckie printy.

Ale to nie wszystko, co TALLY WEiJL ma do zaoferowania na ten sezon. Na drugą część wakacji proponuje mieszankę stylu rebel z collegowym klimatem. Ultra modny look stworzą m.in. szorty z wysoką talią i krótki top, połączone z kurtką. Uwagę przyciągną również buntownicze hasła pojawiające się na koszulkach i bluzach. Do tego obowiązkowe dodatki, takie jak czapka z daszkiem i czarne trampki na wyższej podeszwie. Romantycznego ducha odzwierciedlają natomiast dziewczęce sukienki oraz krótkie, plisowane spódniczki.

kolaż groszki.plFot. TALLY WeiJL


Wczesna jesień w TALLY WEiJL to również typowo jesienna paleta barw, która nadaje kolekcji charakteru, przypominając jednocześnie o zbliżającym się nieubłaganie końcu wakacji. Lecz nie jest to powód do smutku! Dzięki tej linii nadchodzące dni będą pełne modowych inspiracji i stylizacyjnych eksperymentów.

Podkreśl swoją buntowniczą naturę z TALLY WeiJL, zajrzyj do GALERII i wybierz coś dla siebie.

TALLY WEiJL to marka odzieżowa skierowana do młodych i odważnych dziewczyn, podążających za aktualnymi trendami. Jeśli szukasz modnych ubrań, wystarczy odwiedzić stacjonarny butik i przebierać do woli w rozmaitych trendach. Latem królują w niej crop topy, rozkloszowane spódnice, podziurawione szorty, ogrodniczki, jeansowe kurtki i kamizelki.
Wśród motywów dominują zaś kwiaty, palmy, paski i azteckie printy.
Ale to nie wszystko co TALLY WEiJL ma do zaoferowania na ten sezon. Na drugą część wakacji proponuje  mieszankę stylu rebel z collegowym klimatem. Ultra modny look stworzą m.in. szorty z wysoką talią i krótki top połączone z kurtką. Uwagę przyciągną również buntownicze hasła pojawiające się na koszulkach i bluzach. Do tego obowiązkowe dodatki, takie jak czapka z daszkiem i czarne trampki na wyższej podeszwie. Romantycznego ducha odzwierciedlają natomiast dziewczęce sukienki oraz krótkie, plisowane spódniczki.
Wczesna jesień w TALLY WEiJL to również typowo jesienna paleta barw, która nadaje kolekcji charakteru, przypominając jednocześnie o zbliżającym się nieubłaganie końcu wakacji. Ale nie jest to powód do smutku! Dzięki tej linii nadchodzące dni będą pełne modowych inspiracji i stylizacyjnych eksperymentów.
Podkreśl swoją buntowniczą naturę z TALLY WeiJL, zajrzyj do GALERII i wybierz coś dla siebie.
Więcej o: