Wzory i nadruki, których nie można przeoczyć - adidas Originals by Jeremy Scott FW'14

Zabawna, zwariowana kolekcja pełna bajkowych nadruków, kocich printów, cekinów i oczywiście skrzydeł.

Jesienno-zimowa propozycja adidas Originals by Jeremy Scott to mix barwnych wzorów, faktur i krojów. Tym razem projektant tworząc ekstrawagancki streetowy look połączył siły z Kennym Schartem, który znany jest z zamiłowania do mieszania kolorów, tkanin oraz zwariowanych printów. Najnowsza jesienno-zimowa kolekcja jest jeszcze bogatsza niż dotychczas i została podzielona na dwa sety - lipcowy oraz październikowy.

Pierwszy, który zawita do sklepów już w lipcu, inspirowany jest twórczością nowojorskiego artysty Kenny'ego Scharta. Scott, który współpracował już wcześniej z nowojorczykiem przy swoim autorskim brandzie, postanowił wpleść jego kultowe, wielobarwne ilustracje do kolekcji adidas Originals. Projekty grafika pojawiają się m.in. na damskich legginsach i tunikach. Wszystkich fanów zwariowanej, streetwearowej, kolekcji z pewnością zachwycą również różowe masywne Hiking Boots, inspirowane butami do wspinaczki.

W lipcowej odsłonie można zauważyć wielki powrót motocyklowego looku z linią Moto X i spodniami Motor X w wersji futurystycznej. Zwolenniczki butów na obcasie zwrócą uwagę na nowe sneakersy Streetball Platform z masywnym koturnem oraz botki High Heel Tower Hi Top. Powracającym do kolekcji motywem jest również ponadczasowy dżins. Projektant wykorzystał pomysł, przenosząc go w formie oryginalnych nadruków na buty Adi Das HI, bluzy oraz spodnie.

W październikowej edycji może być równie ciekawie. Przewodnim motywem będzie gangsterski styl inspirowany złotymi latami amerykańskiego hip hopu. Do łask wrócą wielkie nadruki. Nie zabraknie także propozycji dla fanów mocniejszego looku. Projekty z wykorzystaniem skóry, nitów, cekinów czy metalowej siatki zaskoczą swoją formą i designem.

Pełna kolekcja adidas Originals by Jeremy Scott będzie dostępna w sklepie internetowym adidas: www.adidas.pl/shop, a teraz możecie ją obejrzeć w GALERII. Jak wam się podobają jesienne propozycje?

adidasmat.prasowe/adidas

 

Jesienno-zimowa propozycja adidas Originals by Jeremy Scott to odjechany mix barwnych wzorów, ciekawych faktur i kultowych krojów. Tym razem znany projektant tworząc ekstrawagancki streetowy look połączył siły z Kennym Schartem, który znany jest z zamiłowania do mieszania kolorów, tkanin oraz zwariowanych printów. Najnowsza jesienno-zimowa kolekcja jest jeszcze bogatsza niż dotychczas. Stężenie motywów
i nadruków może przyprawić o zawrót głowy, dlatego została podzielona na dwa sety - lipcowy oraz październikowy.
Pierwszy, który zawita do sklepów już w lipcu, inspirowany jest twórczością nowojorskiego artysty Kenny'ego Scharta. Scott, który współpracował już wcześniej z nowojorczykiem przy swoim autorskim brandzie, postanowił wpleść jego kultowe, wielobarwne ilustracje do kolekcji adidas Originals. Niezwykłe projekty grafika pojawiają się m.in. na damskich legginsach i tunikach. Wszystkich fanów zwariowanej, streetwearowej, kolekcji z pewnością zachwycą również różowe masywne Hiking Boots, inspirowane butami do wspinaczki.
W lipcowej odsłonie można zauważyć wielki powrót motocyklowego looku z linią Moto X i spodniami Motor X w wersji futurystycznej. Zwolenniczki butów na obcasie zwrócą uwagę na nowe sneakersy Streetball Platform, które wyróżnia masywny koturn z wycięciem na pięcie oraz botki High Heel Tower Hi Top. Powracającym do kolekcji motywem jest również ponadczasowy dżins. Projektant wykorzystał pomysł, przenosząc go w formie oryginalnych nadruków na buty Adi Das HI, bluzy oraz spodnie.
W październikowej edycji może być równie ciekawie. Przeowdnim motywem będzie gangsterski styl inspirowany złotymi latami amerykańskiego hip hopu. Do łask wrócą wielkie nadruki. Nie zabraknie także propozycji dla fanów mocniejszego looku. Projekty z wykorzystaniem skóry, nitów, cekinów czy metalowej siatki zaskoczą swoją formą
i designem.
Pełna kolekcja adidas Originals by Jeremy Scott będzie dostępna w sklepie internetowym adidas: www.adidas.pl/shop, a teraz możecie ją obejrzeć w GALERII.
Więcej o: