Najnowsza kolekcja biżuterii Yes "Botanica" - idealna na lato

Kolczyki, naszyjniki i pierścionki zainspirowane otaczającą nas przyrodą. Wybierzesz coś dla siebie?

Kolekcja Botanica to prosta forma biżuterii, oddająca tajemniczość i doskonałość flory. Klasyczna i elegancka. Poszczególne elementy kolekcji zostały ozdobione cyrkoniami Svarowskiego, co nadaje jej dodatkowego blasku.

Botanica to wzory kolczyków, pierścionków i naszyjników w kolorze srebra zaprojektowane przez Kasię Bukowską. Piękno tej biżuterii tkwi w prostocie elementów, które mają kształt inspirowany płatkami kwiatów.

Kolekcja dostępna jest w sprzedaży w salonach YES oraz na YES.pl. Zobaczcie część propozycji w GALERII i napiszcie, czy przypadła wam do gustu.

Kolekcja Botanica to prosta forma biżuterii, oddająca tajemniczość i doskonałość flory.  Klasyczna i elegancka. Poszczególne elementy kolekcji zostały ozdobione cyrkoniami Svarowski, co nadaje jej dodatkowego blasku.
Botanica to wzory kolczyków, pierścionków i naszyjników w kolorze srebra zaprojektowane przez Kasię Bukowską. Piękno tej biżuterii tkwi w prostocie elementów, które mają kształt inspirowany płatkami kwiatów. Kolekcja Botanica to nowoczesna i minimalistyczna biżuteria dzięki której będziesz bliżej natury.
Kolekcja Botanica dostępna jest w sprzedaży w salonach YES oraz na YES.pl. Zobaczcie część propozycji w GALERII i napiszcie, czy przypadła wam do gustu.
Zdjęcie Srebrna zawieszka diamentowa kolekcja 041 Zdjęcie Srebrna zawieszka diamentowe serce 2551 Zdjęcie Srebrna zawieszka diamentowe serce 669
Srebrna zawieszka diamentowa Srebrna zawieszka diamentowa Srebrna zawieszka diamentowa
Sprawdź ceny » Sprawdź ceny » Sprawdź ceny »
źródło: Okazje.info
Więcej o: