"We're rebel but cute" - kolekcja Kukukid

Fenomenalne połączenie łobuzerki ze słodkością!

Kim są projektanci Kukukid? To zgrany duet zbzikowany na punkcie swoich córeczek. Szyją w Polsce, bo nie stawiają na ilość, tylko na jakość. Bawełna, którą wykorzystują w produkcji ubrań, posiada certyfikat OEKO TEX STANDARD 100. Tych ciuchów możecie być pewni!

Do motywu przewodniego naszej pierwszej wiosenno-letniej kolekcji zainspirowała mnie moja czteroletnia córka i jej pierwsze przedszkolne rysunki - mówi Joanna Znajewska, projektantka marki. - Pomyślałam, że w dzieciakach jest ogromny potencjał twórczy, stąd pomysł na nadruki z "powtorami", jak nazywa "potwory" moja córeczka. Zależy nam przede wszystkim na wygodzie i oryginalności wzorów.

Kukukid na wiosnę i lato 2014fot. mat. prasowe

 

W kolekcji Kukukid dominują trzy kolory - żółty, złamana biel i szarość z wariackimi nadrukami w postaci potworów i błyskawic. Oryginalną formą zaskakuje bluza Dino w charakterystycznymi wypustkami w formie grzywy dinozaura i ogonka. Nie sposób nie zakochać się w Kukukid!

Zobaczcie kolekcję Kukukid na wiosnę i lato 2014 w naszej GALERII, a jeśli coś wpadnie wam w oko, nie zawahajcie się odwiedzić sklep internetowy marki: www.kukukid.com. Więcej na Facebooku i Instagramie.

Lubisz nasze artykuły? Zostań fanką i kliknij TUTAJ