Najnowsze trendy w Orsay - kolekcja "Summer Feeling"

Kwiatowe motywy, lejące się materiały oraz delikatne kolory - to absolutny must have tego lata. Szukajcie ich w Orsay!

Ubrania w kwiaty i rozbielone odcienie doskonale prezentują się na wiosenno-letniej garderobie. W połączeniu z najmodniejszymi w tym sezonie kopertówkami, balerinkami i sandałami dodadzą każdej kobiecie elegancji i szyku. Orsay przygotował kolekcję "Summer Feeling" zgodnie z aktualnymi trendami.

W kwiatowej linii "Summer Feeling", pełnej pastelowych kolorów, zarówno w chłodnej, jak i cieplej tonacji, znajdziecie sukienki, bluzki, spodnie, spódnice i kombinezony. Kolekcję uzupełniają modne akcesoria: eleganckie kopertówki, buty na wysokim obcasie, chustki i kostiumy kąpielowe.

kolaż groszki.plkolaż groszki.pl


Zapoznajcie się z propozycjami "Summer Feeling" oglądając naszą GALERIĘ. Nam szczególnie podobają się sukienki w kolorowe kwiaty, ale jesteśmy przekonane, że każda z was znajdzie tu coś dla siebie.

Ubrania w kwiaty i rozbielone odcienie doskonale prezentują się na wiosenno-letniej garderobie. W połączeniu z najmodniejszymi w tym sezonie kopertówkami, balerinkami i sandałami dodadzą  każdej kobiecie elegancji  i szyku.  Orsay przygotował kolekcję "Summer Feeling" zgodnie z aktualnymi trendami.
W  kwiatowej linii "Summer Feeling", pełnej pastelowych kolorów, zarówno w chłodnej, jak i cieplej tonacji, znajdziecie sukienki, bluzki, spodnie, spódnice i kombinezony. Kolekcję uzupełniają modne akcesoria: eleganckie kopertówki, buty na wysokim obcasie, chustki i kostiumy kąpielowe.
Zapoznajcie się z propozycjami   "Summer Feeling" oglądając naszą GALERIĘ. Nam szczególnie podobają się sukienki w kolorowe kwiaty, ale jesteśmy przekonane, że każda z was znajdzie tu coś dla siebie.