Czas przygotować się na wiosnę! Sportowa kolekcja w Bershce

Najnowsze propozycje hiszpańskiej sieciówki z linii ?Start Moving? - do ćwiczeń i jako podstawa miejskich stylizacji.

Korzyści płynące z uprawiania sportu przejawiają się nie tylko w postaci zdrowia i świetnej figury. Do rozpoczęcia aktywnego trybu życia zachęca również moda. W tym sezonie sportowe ubrania stanowią jeden z wiodących trendów.

W najnowszych propozycjach Bershki znalazła się linia "Start Moving", na którą składają się wygodne ubrania dla miłośniczek sportowej stylistyki. Część propozycji wykonana jest z wysokiej jakości bawełny i dresowej tekstury, a część z technicznej tkaniny, wykończonej perforowanymi wstawkami - zapewniającymi większą przepuszczalność powietrza i komfort użytkowania.

Bershkakolaż groszki.pl/Bershka


Bluzy, koszulki, topy, legginsy, a nawet buty i torby - w hiszpańskiej sieciówce znajdziesz wszystko, co jest ci potrzebne, by stworzyć sportową stylizację i poprawić swoją sylwetkę przed nadchodzącym, wiosenno-letnim sezonem.

Obejrzyj kolekcję wraz z cenami w GALERII. Czas start!

Korzyści płynące z uprawiania sportu  przejawiają się nie tylko  w postaci zdrowia  i świetnej  figury. Do rozpoczęcia aktywnego trybu życia zachęca również moda. W tym sezonie  sportowe ubrania stanowią  jeden z wiodących trendów.
W najnowszych  trendach  Bershki znalazła się linia  "Start Moving", na którą składają się wygodne ubrania dla miłośniczek sportowej stylistyki. Część propozycji wykonana jest z wysokiej jakości bawełny i dresowej tekstury, a część z technicznej tkaniny, wykończonej perforowanymi wstawkami, - zapewniającymi większą przepuszczalność powietrza,   zwiększającymi komfort użytkowania.
Bluzy, koszulki, topy, legginsy, a nawet buty i torby  - w hiszpańskiej sieciówce znajdziesz wszystko, co jest ci potrzebne, by stworzyć sportową stylizację i poprawić  swoją sylwetkę przed nadchodzącym, wiosenno-letnim sezonem.
Obejrzyj kolekcję wraz z cenami w GALERII. Czas start!
Zdjęcie ADIDAS koszulka sportowa damska STUDIO POWER EDGE TANK Z22189 Zdjęcie CONFRONT BLUZA BOCA CFVBLD01001 Zdjęcie NIKE Spodnie damskie ADVANTAGE TIGHT POLY PANT 614981-010
ADIDAS koszulka sportowa CONFRONT BLUZA BOCA NIKE Spodnie damskie
Porównaj ceny > Porównaj ceny > Sprawdź ceny >
źródło: Okazje.info
Więcej o: