Mohito - najciekawsze propozycje z wiosennej linii Forget-Me-Not

Najmodniejsze kolory i printy sezonu w pierwszym z wiosenno-letnich trendów polskiej marki.

Pierwszy z wiosenno-letnich trendów od Mohito wyróżnia się kontrastowym połączeniem zwierzęcych sprintów i koloru niebieskiego; królował on podczas najważniejszych pokazów sezonu. Kobieca klasyka miesza się tu z nowoczesnymi, sportowymi fasonami. Ołówkowa spódnica zestawiona z bomberem nabiera zupełnie nowego charakteru - podobnie jak elegancka koszula, uzupełniona o przykuwające wzrok spodnie w panterkowy print.

Mohito mat.prasowe/Mohito


Mohito zachęca, by eksperymentować, uciekać od rutyny i nie dać się pokonać sile przyzwyczajenia - łączyć i miksować. Całość dopełniać dodatkami - np. nowoczesną biżuterią taką jak: złote łańcuchy i szerokie bransolety oraz innymi akcesoriami - zgrabnymi torebkami na ramię, czy botkami na mocnych słupkach. 

Zajrzyj do GALERII i obejrzyj najciekawsze propozycje z kolekcji.

 

Pierwszy z wiosenno-letnich trendów od Mohito wyróżnia się kontrastowym połączeniem zwierzęcych sprintów i koloru niebieskiego; królował on podczas najważniejszych pokazów sezonu. Kobieca klasyka miesza się tu z nowoczesnymi, sportowymi fasonami. Ołówkowa spódnica zestawiona z bomberem zyskuje zupełnie nowego charakteru - podobnie jak elegancka koszula, uzupełniona o przykuwające wzrok spodnie w panterkowy print.
Mohito zachęca, by eksperymentować, uciekać od rutyny i nie dać się pokonać sile przyzwyczajenia - łączyć i miksować. Całość dopełniać dodatkami - np. nowoczesną biżuterią taką jak: złote łańcuchy i szerokie bransolety oraz innymi akcesoriami -  zgrabnymi torebkami na ramię, czy botkami na mocnych słupkach.
Zajrzyj do GALERII i obejrzyj najciekawsze propozycje z kolekcji.