Wiosenna kolekcja obuwia Caprice - pastele czy metaliczny połysk?

Wysoka jakość i stuprocentowa wygoda, a do tego połączenie klasyki i najnowszych trendów, czyli kolekcja Caprice na wiosnę i lato 2014. Wybierzesz coś dla siebie?

W kolekcji wiosna-lato 2013/2014 marki Caprice, wyraźnie dają się zauważyć dwa główne trendy sezonu. Pierwszym z nich są pastele, które przypadną do gustu miłośniczkom dziewczęcych, delikatnych barw. Miętowe mokasyny, baletki i kobiece półbuty na słupku w kolorze brudnego różu, błękitne botki i mokasyny - to tylko część pastelowych propozycji Caprice na nadchodzący sezon.

Caprice kolaż groszki.pl


Kolejnym, widocznym w kolekcji trendem jest metaliczny połysk - w ciepłych karmelowych barwach złota i zimnym, śnieżnym srebrze. Z tej linii polecamy wygodne oxfordy, super modne sneakersy powyżej kostki oraz ażurowe botki w kolorze złota.

Obejrzyj wiosenno-letnie propozycje Caprice w GALERII i napisz w komentarzach, co przypadło ci do gustu. Który trend jest ci bliższy?

W kolekcji wiosna-lato 2013/2014 marki Caprice, wyraźnie dają się zauważyć dwa główne trendy sezonu. Pierwszym z nich są pastele, które przypadną do gustu miłośniczkom dziewczęcych, delikatnych barw. Miętowe mokasyny, baletki  i kobiece półbuty na słupku w kolorze brudnego różu, błękitne botki i mokasyny - to tylko część pastelowych propozycji Caprice na nadchodzący sezon.
Kolejnym widocznym w kolekcji trendem jest metaliczny połysk - w ciepłych karmelowych barwach złota i zimnym, śnieżnym srebrze. Z tej linii polecamy wygodne oxfordy, super modne sneakersy powyżej kostki oraz ażurowe botki w kolorze złota.
Obejrzyj wiosenno-letnie propozycje Caprice w GALERII i napisz w komentarzach, co przypadło ci do gustu. Który trend jest ci bliższy?