Najnowszy lookbook marki House - wiosenne trendy

Na wiosnę House proponuje zestawianie aktualnych trendów ze sporą dawką denimu. Sprawdź, co oferują projektanci marki!

W damskiej części kolekcji pojawiło się wiele denimowych projektów, takich jak: koszule w różnych odcieniach jeansu, zwiewne sukienki i spódniczki oraz szeroki wybór spodni i szortów. Uwagę w szczególności zwracają modele uszyte z wygodnego dzianinowego jeansu. Hitem kolekcji są ogrodniczki, które wracają po latach w trzech wersjach: klasycznej - długiej, w postaci szortów oraz w formie spódniczki. 

Denimowa linia marki komponuje się z pozostałymi wiosennymi trendami, wśród których nie zabrakło modnego zestawienia bieli z czernią, widocznego na koszulach, bluzkach i sweterkach z nadrukami w postaci pasków i zygzaków.

housemat.prasowe


Pośród sportowych kolekcji znajdziemy linie oparte na kolorystycznych kontrastach szarości z limonką, bądź z nieco delikatniejszym koralem, uzupełnione collegowymi printami. Są i bardziej subtelne, dziewczęce propozycje z charakterystycznymi kwiatowymi nadrukami i ażurowymi wstawkami, które w połączeniu z jasnym jeansem stanowią idealną stylizację dla miejskiej, zadziornej romantyczki. 

Kolekcję uzupełniają charakterystyczne dla marki House dodatki w postaci miejskich toreb, plecaków, butów i czapek oraz akcesoriów: biżuterii i okularów. Obejrzyj w GALERII minimalistyczne stylizacje, które są kwintesencją modnego w tym sezonie sportowego stylu w miejskim wydaniu i zainspiruj się!

 

W damskiej części kolekcji pojawiło się wiele denimowych projektów, takich jak: koszule w różnych odcieniach jeansu, zwiewne sukienki i spódniczki oraz szeroki wybór spodni i szortów. Uwagę w szczególności zwracają modele uszyte z wygodnego dzianinowego jeansu.  Hitem kolekcji są ogrodniczki, które wracają po latach w trzech wersjach: klasycznej - długiej, w postaci szortów oraz w formie spódniczki.
Denimowa linia marki komponuje się z pozostałymi  wiosennymi trendami, wśród których nie zabrakło modnego zestawienia bieli z czernią, widocznego na koszulach, bluzkach i sweterkach z nadrukami w postaci pasków i zygzaków.
Pośród sportowych kolekcji znajdziemy linie oparte na kolorystycznych kontrastach szarości z limonką, bądź z nieco delikatniejszym koralem, uzupełnione collegowymi printami. Są i bardziej subtelne, dziewczęce propozycje z charakterystycznymi kwiatowymi  nadrukami i ażurowymi wstawkami, które w połączeniu z jasnym jeansem stanowią idealną stylizację dla miejskiej, zadziornej romantyczki.
Kolekcję uzupełniają charakterystyczne dla marki House dodatki w postaci miejskich toreb, plecaków, butów i czapek oraz akcesoriów: biżuterii i okularów. Obejrzyj w GALERII minimalistyczne stylizacje, które są kwintesencją modnego w tym sezonie sportowego stylu w miejskim wydaniu.