Najnowsza kolekcja Monashe - idealna do pracy

Przekonaj się, że biurowe ubrania nie muszą być nudne i banalne.

Najnowsza propozycja Monashe skierowana jest dla kobiet, które lubią wyglądać modnie i stylowo zawsze i wszędzie: nawet w pracy. Kreatorzy marki udowadniają, że garsonka czy garnitur nie są jedynym rozwiązaniem, by wyglądać elegancko. Koszula koszuli nierówna - postaw na taką, która podkreśla twoje atuty, ale zachowa oficjalny charakter.

Monashekolaż groszki.pl


Marka Monashe nie zapomina również o torbach (cóż jest lepszym przyjacielem każdej kobiety, jeśli nie torebka?). Najmodniejsze modele posiadają krótką rączkę, która dodaje im posmaku stylu retro. Zamiast klastycznego zestawu składającego się z bluzki i spódnicy, pomyśl również o sukience z linią bliską ciału.

Kolekcja Monashe łączy elegancję, styl, profesjonalizm, idący z duchem mody. Zajrzyj do GALERII i wybierz coś dla siebie.

 

Najnowsza propozycja Monashe skierowana jest dla kobiet, które lubią wyglądać modnie i stylowo zawsze i wszędzie: nawet w pracy. Kreatorzy  marki  udowadniają, że  garsonka czy garnitur nie są jedynym rozwiązaniem, by wyglądać elegancko. Koszula koszuli nierówna - postaw na taką, która podkreśla twoje atuty, ale zachowa oficjalny charakter.
Marka Monashe nie zapomina również o torbach (cóż jest lepszym przyjacielem każdej kobiety, jeśli nie   torebka?). Najmodniejsze modele posiadają krótką rączkę, która dodaje im  posmaku stylu retro. Zamiast klastycznego zestawu składającego się z bluzki i spódnicy, pomyśl również o sukience z linią  bliską  ciału.
Kolekcja Monashe łączy elegancję, styl, profesjonalizm, idący z duchem mody. Zajrzyj do GALERII i wybierz coś dla siebie.