Oficerki od marki Kazar w stylu hollywoodzkich gwiazd

W tym sezonie panuje moda na styl nawiązujący do jazdy konnej, którego najważniejszym elementem są buty, tzw. oficerki. Zobacz, gdzie można je znaleźć i jak noszą je gwiazdy.

Kazar uważnie śledzi aktualne trendy, dlatego w swojej najnowszej kolekcji posiada szeroki wybór oficerek, łączących modę z wygodą. Propozycje marki wyróżnia nowoczesny design, dopracowany do perfekcji styl i najwyższej jakości skóry. Nie zabraknie również modnych ozdobnych detali: zamków, nitów z grawerowanym logo Kazar, łańcuchów i pasków z metalowymi sprzączkami.Pippa Middelton/Kazar
kolaż Groszki.pl/Pippa Middelton/Kazar


Oficerki Kazar doceni nie tylko kobieta szykowna i elegancka, ale również preferująca swobodny styl casualowy. Kolekcja została zaprojektowana w najmodniejszych kolorach sezonu: czerni, brązie oraz szalenie modnym kobalcie

Zajrzyj do GALERII i wybierz coś dla siebie z najnowszej kolekcji marki Kazar. Zainspiruj się stylem Blake Lively, Pippy Middelton i Jessiki Alby.

Jessica Alba/Kazar
kolaż Groszki.pl/Jessica Alba/Kazar

Kazar uważnie śledzi aktualne trendy, dlatego w swojej najnowszej kolekcji posiada szeroki wybór oficerek, łączących modę z wygodą. Propozycje marki wyróżnia nowoczesny design, dopracowany do perfekcji styl i najwyższej jakości skóry. Nie zabraknie modnych ozdobnych detali: zamków, nitów z grawerowanym logo Kazar, łańcuchów i pasków z metalowymi sprzączkami.
Oficerki Kazar doceni nie tylko kobieta szykowna i elegancka, ale również preferująca swobodny styl casualowy. Kolekcja została zaprojektowana w najmodniejszych kolorach sezonu: czerni, brązie oraz szalenie modnym kobalcie.
Zajrzyj do GALERII i wybierz coś dla siebie z najnowszej kolekcji marki Kazar. Zainspiruj się stylem Blake Lively, Pippy Middelton  i Jessici Alby.