Jesienna kolekcja House w stylu grunge

College'owy styl, popularny tej jesieni, nabrał w House ostrzejszych, rockowo-grunge'owych barw.

W najnowszej, damskiej kolekcji House na jesień, znalazły się ubrania mocno inspirowane grungem i drapieżnym rockowym stylem. Charakterystyczne motywy kolekcji to między innymi: kratka, ćwieki, łańcuszki i metalowe czaszki oraz duże cyfry w college'owym stylu, a wszystko w towarzystwie denimu i ciepłych dzianin.

House kolaż Groszki.pl


Na chłodniejsze dni marka proponuje warstwowe stylizacje z wąskim dołem i luźniejszą górą: grube swetry i luźniejsze sweterki z krótszym przodem, bądź też flanelowe koszule w połączeniu z jeansowymi rurkami. House bawi się kontrastami, łącząc ciepłą dzianinę z ćwiekami lub wstawiając do ciepłych kurtek i płaszczy rękawy ze skóry ekologicznej.  

Oprócz spodni i bluzek, w kolekcji znajdziesz militarne parki i ciepłe kurtki motocyklowe.
Wysadzane ćwiekami rękawiczki, torby z ekologicznej skóry oraz sztyblety i workery doskonale uzupełniają tę linię.

Moim zdaniem jesienne propozycje marki doskonale wpisują się w aktualne trendy. Stanowią interesującą alternatywę dla młodych osób, które cenią modę, wygodę i lubią podkreślić własny styl, nie wydając przy tym majątku

Zajrzyj do GALERII, napisz, co zwróciło twoją uwagę i jak oceniasz projekty House'a.

groszki.pl

 

W najnowszej, damskiej kolekcji House na jesień znalazły się ubrania mocno inspirowane grungem i drapieżnym rockowym stylem. Charakterystyczne motywy kolekcji to między innymi kratka, ćwieki, łańcuszki i metalowe czaszki oraz duże cyfry w college'owym stylu, a wszystko w towarzystwie denimu i ciepłych dzianin.
Na chłodniejsze dni marka proponuje warstwowe stylizacje z wąskim dołem i luźniejszą górą: grube swetry i luźniejsze sweterki z krótszym przodem bądź też flanelowe koszule w połączeniu z jeansowymi rurkami. House bawi się kontrastami, łącząc ciepłą dzianinę z ćwiekami czy wstawiając rękawy ze skóry ekologicznej w ciepłych kurtkach i płaszczach.
Oprócz spodni i bluzek, w kolekcji znajdziecie militarne parki i ciepłe kurtki motocyklowe. Wysadzane ćwiekami rękawiczki, torby z ekologicznej skóry oraz sztyblety i workery doskonale uzupełniają tę linię.
Moim zdaniem jesienne propozycje marki doskonale wpisują się w aktualne trendy. Stanowią interesującą alternatywę dla młodych osób, które cenią modę, wygodę i lubią podkreślić własny styl, nie wydając przy tym majątku.
Zajrzyj do GALERII i napisz, co zwróciło twoją uwagę.
Więcej o: