Kolekcja Marty Żmudy-Trzebiatowskiej dla Mohito

Jesienną kolekcję marki Mohito zaprojektowała Marta Żmuda-Trzebiatowska. Aktorka zastąpiła Maję Sablewską, która do tej pory współpracowała z sieciówką. Jesteście ciekawi, jak poradziła sobie w tej roli?

W najnowszej kolekcji Mohito znajdziemy spodnie o męskim kroju, dopasowane sukienki, rozkloszowane i ołówkowe spódnice oraz szeroki wybór kurtek, płaszczy i marynarek. Linię uzupełniają dodatki i akcesoria w postaci: botków ze srebrnymi czubkami, biżuterii, rękawiczek i kapelusza. Kolorystyka opiera się przede wszystkim na czerni.

Mohito kolaż Groszki.pl


Widać, że Marta starała się, by jej kolekcja doskonale wpisywała się w aktualne trendy. Dlatego utrzymana jest w rockowym klimacie i ozdobiona modnymi akcentami: dżetami, ćwiekami, plastikowymi nitami i suwakami.

Niestety, moim zdaniem, autorka wykorzystała zbyt dużo syntetycznej skóry, która w połączeniu z nowoczesnymi tkaninami, prezentuje się nieco tandetnie. Ale sprawdźcie sami, oglądając GALERIĘ. Czekam na wasze komentarze dotyczące tego, jak oceniacie pomysły Żmudy-Trzebiatowskiej.

groszki.pl

 

Więcej o: