Jesienne propozycje marki Simple - kolekcja z okazji 20-tych urodzin

Pełna męskich inspiracji i jednocześnie bardzo kobieca kolekcja - projektantka Lidia Kalita proponuje połączenie dwóch odmiennych stylów. Czy to dobry pomysł?

W najnowszej kolekcji Simple militarne płaszcze zestawione zostały z obcisłymi skórzanymi kozakami nad kolano, co nadaje niezwykle seksowny charakter. Zadziwiające połączenie stanowi również męska koszula z krawatem i marynarką - w zestawieniu z cekinową, długą spódnicą. Ostrą linię biało - czarnej kamizelki przecina futrzana turkusowa torba.

Simplemat.prasowe


Kampania reklamowa jest kontynuacją klimatu stworzonego na pokazie i ma wspólny z nim charakter wizualny. W kampanii wystąpiła Zuza Bijoch, top modelka i gwiazda pokazów takich domów mody, jak: Dior, Dolce & Gabbana, Gucci, Balmain, Versace czy Givenchy.

Damskie i męskie elementy, widoczne w kolekcji, odgrywają ważną rolę, tworząc na wskroś nowoczesną i wyrazistą całość. Pomimo tego waloru, propozycje Simple są raczej klasyczne, w stonowanych kolorach, jedynie podkreślone wyrazistymi akcentami. Obejrzyjcie GALERIĘ i napiszcie, co sądzicie o kolekcji.

 

W najnowszej kolekcji Simple militarne płaszcze zestawione zostały z obcisłymi skórzanymi kozakami nad kolano, nadając lookom niezwykle seksowny charakter. Zadziwiające połączenie stanowi również męska koszula z krawatem i marynarką zestawiona z cekinową długą spódnicą. Ostrą linię biało - czarnej kamizelki  przecina futrzana turkusowa torba.
Kampania reklamowa jest kontynuacją klimatu stworzonego na pokazie i ma wspólny z nim charakter wizualny. W kampanii wystąpiła Zuza Bijoch, top modelka i gwiazda pokazów takich domów mody jak: Dior, Dolce & Gabbana, Gucci, Balmain, Versace czy Givenchy.
Damskie i męskie elementy, widoczne w kolekcji, odgrywają ważną rolę, tworząc bardzo nowoczesną i wyrazistą całość. Propozycje Simple są klasyczne, w stonowanych kolorach, podkreślone jedynie wyrazistymi akcentami. Ciekawe i inspirujące, aczkolwiek nie są żadną nowością. Obejrzyjcie GALERIĘ i napiszcie, co o nich sądzicie,
Więcej o: