Jeff Bridges i Amber Valetta twarzami kampanii Marc O'Polo jesień-zima 2013/14

Dwie gwiazdy światowego formatu w lookbooku Marc O'Polo na zimny sezon.

Podążając za swoją naturą - słowa te są precyzyjnym ucieleśnieniem idei, która towarzyszyła 46 lat temu założycielom  Marc O'Polo tworzącym pierwszą własną kolekcję. Zaprojektowali wtedy ubrania dla osób pewnych siebie, stylowych  o wyjątkowym wyczuciu mody, ale nie podążającym za każdym najnowszym trendem. Taka filozofia utrzymała się do dziś, a nowoczesny casual to najbardziej trafne określenie marki.

W sezonie jesień/zima 2013 Marc O'Polo po raz pierwszy w historii wybrało ambasadorów marki. Nie było to proste zadanie - "Szukaliśmy kogoś będącego w zgodzie z samym sobą i konsekwentnego w swoich wyborach, kogoś kto rzeczywiście podąża za swoja naturą" - wyjaśniają przedstawiciele marki.

Marc O'Polo jesień-zima 2013/14fot. Marc O'Polo jesień-zima 2013/14

 

Laureat Oscara, Jeff Bridges okazał się idealny do reprezentowania męskiej linii najnowszej kolekcji Marc O'Polo. Obok długoletniej pełnej sukcesów kariery aktorskiej prawdziwą pasją Jeffa są jeszcze muzyka i fotografia. Obecnie przemierza USA koncertując ze swoim zespołem i czując się jak nastolatek spełniający własne marzenia. Poza tym, że Jeff angażuje się w kwestie ochrony środowiska i sprawy społeczne, jeszcze tej jesieni rozpocznie przygotowania do kolejnej roli filmowej. W jaki sposób udaje mu się wciąż stąpać twardo po ziemi pomimo tak wielu zajęć? Podąża za swoja naturą!

Aktorka i modelka Amber Valletta okazała się idealna do reprezentowania damskiej linii  najnowszej kolekcji. W wieku zaledwie 21 lat była już ikoną mody trafiając na okładki najlepszych magazynów jak amerykański Vogue, Harper's Bazaar i Elle. Od tego czasu, Amber Valletta zrobiła także karierę aktorską występując u boku takich sław jak Harrison Ford,  Michelle Pfeiffer, Will Smith czy Gerard Butler. Pomimo  wielu sukcesów nigdy nie zapomniała o swoim rodzinnym mieście Tulsa. Obecnie bardzo często je odwiedza i prowadzi w nim imprezy charytatywne. Jak udaje się jej pozostać sobą? Jak godzi własną karierę i obowiązki macierzyństwa? Podąża za swoja naturą!

GALERIA!

Lubisz nasze artykuły? Zostań fanką i kliknij TUTAJ

Stylista Shopstory poleca: Najmodniejsze kostiumy tego lata

Najpopularniejsze kostiumy kąpielowe w Okazje.info

Zdjęcie Marko Kostium kąpielowy Diana M-184
Marko Kostium kąpielowy Diana M-184
  • Rodzaj: Jednoczęściowy
0 opinii
Zdjęcie Verano kostium kąpielowy Angelina P-131
Verano kostium kąpielowy Angelina P-131
  • Rodzaj: Dwuczęściowy
0 opinii
Zdjęcie VERANO Kostium kąpielowy DAGMAR M-118
VERANO Kostium kąpielowy DAGMAR M-118
  • Rodzaj: Dwuczęściowy
1 opinia

Zobacz inne kostiumy kąpielowe w