Kolekcja dżinsów H&M

W H&M znajdziecie niemal wszystkie modele dżinsów. My pomożemy wybrać ten odpowiedni fason!

Skinny - Ten model jest dopasowany w talii i w biodrach, ze zwężającą się ku dołowi nogawką. Najlepiej pasują do osób o długich, szczupłych nogach i wąskiej talii, ale okrąglejsze dziewczyny też mogą sobie na nie pozwolić. Rurki uszyte ze sztywniejszego jeansu o podwyższonym stanie zamaskują wystający brzuszek!

Bootcut - To lekko rozszerzane dzwony. Ten rodzaj spodni jest dopasowany w biodrach i talii. Charakteryzuje się prostą nogawką, która lekko rozszerza się od kolan w dół. Będą idealne dla osób o grubych łydkach, bo podkreślają uda i przenoszą środek ciężkości na górną część nóg, a odwracają uwagę od niedoskonałości dolnych partii.

Straight - Ten fason pasuje w zasadzie do każdej figury. Świetny dla krótkonogich, bo bardzo dobrze wydłuża lub "gubi" długość nogi. Panie o bujnych kształtach powinny do tego typu spodni zakładać buty na wysokich obcasach lub platformach.

Slim Regular - To jeden z najpopularniejszych i jednocześnie najbezpieczniejszych modeli jeansów. Będzie idealny dla osób, które chcą ukryć szerokie biodra i grube łydki, wystarczy dobrać szerszą bluzkę i buty na wysokim obcasie. Ten model jest przeznaczony również dla dziewczyn, które chcą wydłużyć nogi. Długość spodni powinna być ciut "za długa".

super skinny, ok. 100zł

W naszej GALERII znajdziecie dżinsy w tych czterech fasonach. Wszystkie pochodzą z kolekcji H&M.

Więcej o: