Mango: stylowy lookbook na grudzień 2012

Mango odciąga nas od cekinów i błyskotek na rzecz sportowej elegancji i fasonu oversize.
Stylowy lookbook Mango na grudzień Marka proponuje zaskakujące połączenia Frędzle, paski, cętki i niebanalne fasony to pomysł na zimowy look wg Mango. Marka proponuje zaskakujące połączenia np. luźne spodnie z oversize'owymi bluzkami Mango odciąga nas od cekinów i błyskotek na rzecz sportowej elegancji i fasonu oversize. Frędzle, paski, cętki i niebanalne fasony to pomysł na grudniowy look według Mango. Marka proponuje nieoczekiwane połączenia np. luźne spodnie z oversize'owymi bluzkami i melanżowe dzianiny ze spódnicą o długości maxi. Obok miejskich stylizacji pojawiają się zestawy dedykowane imprezie sylwestrowej: kombinezon, sukienka z frędzlami i smokingowy garnitur.

Frędzle, paski, cętki i niebanalne fasony to pomysł na grudniowy look według Mango. Marka proponuje nieoczekiwane połączenia np. luźne spodnie z z oversize'owymi bluzkami i melanżowe dzianiny ze spódnicą o długości maxi.

Obok miejskich stylizacji pojawiają się zestawy dedykowane imprezie sylwestrowej: kombinezon, sukienka z frędzlami i smokingowy garnitur. WGALERIIznajduje się pełny lookbook. Jak wam się podoba?

Więcej o: