Maja Sablewska dla Mohito - znamy ceny!

W końcu doczekałyśmy się premiery kolekcji sygnowanej przez Maję Sablewską! Od wczoraj jest ona dostępna w 45 butikach w całej Polsce.

Jedwab, wełna, skóra i naturalne barwy - to jesień z Exclusive Collection w Mohito. Kolekcja, która powstała przy udziale Mai Sablewskiej posiada aż 35 modeli. Propozycje mają miejski charakter, ale nie brakuje też kobiecych akcentów. Linia Exclusive Collection jest przede wszystkim odzwierciedleniem stylu Mai Sablewskiej, która interpretuje elegancję poprzez proste, ponadczasowe formy.

"Kobieta z charakterem, wolna i pewna siebie w wydaniu MOHITO, to coś, na co zasługuje każda z nas bez wyjątku!" - mówi Maja.

Co ciekawego znajdziemy zatem w autorskiej kolekcji Sablewskiej? Spodziewajcie się najmodniejszych detali i casualowych klasyków w nowoczesnym wydaniu. Dominują neutralne barwy w postaci- bieli, czerni, beżu oraz odcieniach denimu i złota. Do produkcji ubrań użyto wysokiej jakości materiałów takich jak: jedwab, wełna i naturalna skóra.

Nam spodobały się koszule z ozdobnymi kołnierzykami - skórzanym i nabijanym ozdobnymi kamieniami oraz denimowy płaszczyk z paskiem. Cieszy nas też obecność fasonów oversize np. blezer typu waterfall i beżowy płaszczyk z dużym kołnierzem, a także spodnie z ozdobnymi zamkami.

399,99zł

Poznajcie całą kolekcję wraz z cenami i zajrzyjcie do naszej GALERII.

Jak oceniacie ceny kolekcji Mai Sablewskiej? Zagłosujcie w naszej SONDZIE

Lubisz nasze artykuły? Zostań fanką i kliknij TUTAJ

Ceny kolekcji Mai Sablewskiej są:
Więcej o: