Alexa Chung dla Vero Moda - kolekcja lato 2012

Letnie stylizacje z angielską celebrytką. Ładne?
Alexa Chung dla Vero Moda Letnia odsłona linii Chung należy do najskromniejszych, które dotąd widziałyśmy Najnowsze propozycje Vero Mody znów lansuje stylowa Alexa Chung. Letnia odsłona linii Chung należy do najskromniejszych, które widziałyśmy do tej pory. Najnowsze propozycje Vero Mody znów lansuje stylowa Alexa Chung. Letnia odsłona linii Chung należy do najskromniejszych, które widziałyśmy do tej pory. Akcenty retro nie są tak wyraźne, jak w przypadku jesienno-zimowych propozycji. Cały czas obecne są jednak kołnierzyki i koronka, które nadają kolekcji charakter vintage. Twórcy kolekcji postawili za to na modne kolory, np. miętę oraz detale w postaci cekinów i ćwieków. Na tle letnich stylizacji wyróżnia się pastelowa sukienka w stylu lat 60., blezery z dwukolorowymi klapami oraz kilka modeli krótkich spódniczek o rozmaitych fasonach.

Najnowsze propozycje Vero Mody znów lansuje stylowa Alexa Chung. Letnia odsłona linii Chung należy do najskromniejszych, które widziałyśmy do tej pory. Akcenty retro nie są tak wyraźne jak w przypadku jesienno-zimowych propozycji. Cały czas obecne są jednak kołnierzyki i koronka, które nadają kolekcji charakter vintage.

Twórcy kolekcji postawili za to na modne kolory, np. miętę oraz detale w postaci cekinów i ćwieków. Na tle letnich stylizacji wyróżnia się pastelowa sukienka w stylu lat 60., blezery z dwukolorowymi klapami oraz kilka modeli krótkich spódniczek o rozmaitych fasonach.

Co wy sądzicie o kolekcji Vero Mody? Obejrzyjcie ZDJĘCIA i podzielcie się opinią.

Więcej o: