Mango - zapowiedź jesiennej kolekcji!

Zobaczcie jesienne propozycje Mango. Co o nich sądzicie?
Zapowiedź jesiennej kolekcji Mango Zobaczcie jesienne propozycje Mango W jesiennej ofercie Mango dominować będzie styl inspirowany estetyką lat 90. Pojawiają się m.in. skórzane nakrycia głowy i długie kozaki w stylu "Pretty Woman" Jeszcze nie nacieszyłyśmy się wiosną, a popularne sieciówki już prezentują jesienne kolekcje! Przedsmak projektów na chłodniejsze dni zaprezentowała ostatnio hiszpańska marka Mango. Kolekcja trafi do sklepów dopiero w połowie lipca. W ofercie Mango dominować będzie styl inspirowany estetyką lat 90. Naszą uwagę od razu zwróciły skórzane nakrycia głowy i długie kozaki w stylu bohaterki filmu "Pretty Woman". Wyraźny jest także rockowy pazur w postaci ćwieków, łańcuchów i skóropodobnych materiałów. Widoczne są też motywy rodem z lat 70. oraz uniseks, który wyrażono poprzez bryczesy, dwurzędowe płaszcze i garnitury. Nie zabrakło też evergreenów takich jak militarna parka z futerkiem, blezer w stylu Chanel czy skórzana pilotka. Twarzą katalogu została modelka Anna Selezneva.

Jeszcze nie nacieszyłyśmy się wiosną, a popularne sieciówki już "straszą" nas jesiennymi kolekcjami! Przedsmak projektów na chłodniejsze dni zaprezentowała ostatnio hiszpańska marka Mango. Co prawda kolekcja trafi do sklepów dopiero w połowie lipca, ale my postanowiłyśmy przyjrzeć się jej już dziś.

W ofercie Mango dominować będzie styl inspirowany estetyką lat 90. Naszą uwagę od razu zwróciły skórzane nakrycia głowy i długie kozaki w stylu bohaterki filmu "Pretty Woman". Wyraźny jest także rockowy pazur w postaci ćwieków, łańcuchów i skóropodobnych materiałów. Widoczne są też motywy rodem z lat 70. oraz uniseks, który wyrażono poprzez bryczesy, dwurzędowe płaszcze i garnitury. Nie zabrakło też evergreenów, takich jak: militarna parka z futerkiem, blezer w stylu Chanel, czy skórzana pilotka. Twarzą katalogu została modelka Anna Selezneva.

Co sądzicie o kolekcji? Zdjęcia znajdziecie w GALERII