LoVelo, czyli dopieść swój rower!

Designerskie akcesoria rowerowe LoVelo.
Dopieść swój rower z LoVelo Designerskie akcesoria rowerowe LoVelo. LoVelo to internetowy butik z unikatowymi akcesoriami rowerowymi. W ofercie m.in. dzwonki w serduszka, urocze kosze, stylowe lusterka i zabawne siodełka Pragniecie nadać wyjątkowy charakter swojemu jednośladowi? Dzięki sklepowi LoVelo będzie to bajecznie proste! LoVelo to internetowy butik z unikatowymi akcesoriami rowerowymi. W ofercie znajdują się m.in. słodkie dzwonki w serduszka, urocze kosze, sakwy, stylowe lusterka i zabawne siodełka. "Wszystko zaczęło się podczas poszukiwań białego kosza rowerowego okazało się, że jest jak Yeti - nikt go nie widział. Dlatego postanowiliśmy sami zadbać o zapewnienie rowerom wszelkich bajerów i błyskotek, na jakie zasługują" - możemy przeczytać na stronie LoVelo. Oferta butiku nie jest skierowana do wyczynowych rowerzystów. Produkty, które tam znajdziecie przeznaczone są głównie do upiększenia waszej maszyny.

Pragniecie nadać wyjątkowy charakter swojemu jednośladowi? Dzięki sklepowi LoVelo będzie to bajecznie proste! LoVelo to internetowy "butik" z unikatowymi akcesoriami rowerowymi. W ofercie znajdują się m.in. słodkie dzwonki w serduszka, urocze kosze, sakwy, stylowe lusterka i zabawne siodełka.

Wszystko zaczęło się podczas poszukiwań białego kosza rowerowego okazało się, że jest jak Yeti - nikt go nie widział. Dlatego postanowiliśmy sami zadbać o zapewnienie rowerom wszelkich bajerów i błyskotek, na jakie zasługują. - możemy przeczytać na ich stronie.

Oferta butiku jest nie jest skierowana do wyczynowych rowerzystów. Produkty, które tam znajdziecie przeznaczone są przede wszystkim do upiększenia waszej maszyny. Nam wpadły w oko kolorowe dzwonki i siodełko w panterkę!

Jak wam podobają się propozycje LoVelo? Zobaczycie je w naszej GALERII i oceńcie same!

Więcej o: