Wiosenna kolekcja Troll

Wraz z nadejściem wiosny wrócą wzory i kolory.
Wiosenna kolekcja Troll Wraz z nadejściem wiosny wrócą wzory i kolory Troll na wiosnę: w linii Simple Picnic dominuje inspiracja latami 70. i stylem boho. W linii Colour Block znajdziemy marynarski styl i wpływ mody lat 80. W Trollu zawsze można znaleźć casualowe, niedrogie ubrania. Z sezonu na sezon marka również szybciej reaguje na trendy. Tej wiosny projektanci polskiej marki proponują dwa motywy przewodnie kolekcji. W linii Simple Picnic można doszukać się inspiracji latami 70. i stylem boho. Rozkloszowane spódnice, luźne spodnie, wyraziste dodatki - między innymi wiszące patynowane kolczyki, torebki z frędzlami uzupełniają kurtki lub koszule z jeansu. Alternatywą są ogrodniczki lub jeansowe spódnice. Linia opiera się na odcieniach granatu, niebieskiego, zielonego, różu i beżu. Drugim wyraźnym trendem jest Colour Block, a wśród inspiracji można doszukać się wpływów stylu marynarskiego i mody lat 80. Linia wyróżnia się prostymi fasonami w intensywnych kolorach z wyrazistymi zdobieniami. W kolekcji znalazły się pasiaste bawełniane sukienki, czerwone i fioletowe żakiety, dwurzędowe rozkloszowane płaszcze i mini spódniczki o fasonie tulipana niemal we wszystkich kolorach tęczy. Sukienki kosztują średnio 120zł, spódnice - 80zł, płaszcze - 200zł, spodnie - 130zł, bluzki - 50zł, torebki - 60zł.

W Trollu zawsze można znaleźć casualowe, niedrogie ubrania. Z sezonu na sezon marka również szybciej reaguje na trendy.

Tej wiosny projektanci polskiej marki proponują dwa motywy przewodnie kolekcji. W linii Simple Picnic można doszukać się inspiracji  latami 70. i stylem boho. Rozkloszowane spódnice, luźne spodnie, wyraziste dodatki - między innymi wiszące patynowane kolczyki, torebki z frędzlami uzupełniają kurtki lub koszule z jeansu. Alternatywą są ogrodniczki lub jeansowe spódnice.

Linia opiera się na odcieniach granatu, niebieskiego, zielonego, różu i beżu.

Troll wiosna 2012

 

Drugim wyraźnym trendem jest Colour  Block, a wśród inspiracji można doszukać się wpływów stylu marynarskiego i mody lat 80. Linia wyróżnia się prostymi fasonami w intensywnych kolorach z wyrazistymi zdobieniami. W kolekcji znalazły się pasiaste bawełniane sukienki, czerwone i fioletowe żakiety, dwurzędowe rozkloszowane płaszcze i mini spódniczki o fasonie tulipana niemal we wszystkich kolorach tęczy.

Sukienki kosztują średnio 120zł, spódnice - 80zł, płaszcze - 200zł, spodnie - 130zł, bluzki - 50zł, torebki - 60zł.

Więcej zdjęć - w GALERII.

Troll wiosna 2012