Kolekcja Carry - Jesień/Zima 2011

Ciepłe sukienki, swetry i tuniki, zdobione wzorami etnicznymi i futrem - to znajdziecie w jesienno-zimowej kolekcji Carry.
Kolekcja Carry - Jesień/Zima 2011 Ciepłe sukienki, swetry i tuniki, zdobione wzorami etnicznymi i futrem Ciepłe sukienki, swetry, tuniki zdobione wzorami etnicznymi i futrem, odważne kolory: czerwień, zieleń i fiolet - to znajdziecie w nowej kolekcji Carry Ciepłe sukienki, swetry i tuniki, zdobione wzorami etnicznymi i futrem - to znajdziecie w jesienno-zimowej kolekcji Carry. Jesień w Polsce bywa niemiła, mokra, wietrzna i dokuczliwie zimna. Na tę ewentualność dobrze przygotowali się projektanci Carry - ciepłe swetry, wełniane sukienki tuby, sweterki i kamizele z futra ochronią nas przed chłodem. Odważne kolory w ubraniach - czerwień, zieleń i fiolet wspomagane są przygaszonymi wzorami na bluzkach i tunikach. Kolorystyka stanowi kontrast monochromatycznej pory roku. Mroczna czerń i odcienie melanżowych szarości są tłem dla wyrafinowanych amarantów, fioletów, kobaltowych błękitów i morskich turkusów. W kolekcji pojawiają się modele w kolorach: rudym, morelowym, karmelowym, butelkowej zieleni oraz różnych odcieniach czerwieni od malinowego do mocnego, ciemnego burgunda. Dobrze, że Carry odważyło się wprowadzić trochę barw do swojej kolekcji. Dzięki temu jest ona bardziej różnorodna i nie zginie nam w tłumie innych ubrań. Zarówno w kolekcji damskiej, jak i w kolekcji męskiej dominują naturalne materiały. Dopasowane w talii płaszcze i kurtki z eleganckich tkaniny o optyce wełny: flausze, fakturowe diagonale albo też miękkie, ocieplane satynowo-połyskujące tkaniny w puchatych okryciach idealnie otulą ciało. Dzianina i bawełna, wspomagane są sztucznym futrem i włóczką. Finezyjne dodatki w stylu glamour: piękne obuwie, modowe szale czy wąskie paski uzupełniają kolekcję.

Nie znajdziemy w Carry szaleństwa i seksownych strojów w stylu Tally Weijl - ale to dobrze, bo na co dzień szukamy jednak ubrań zupełnie innego typu.

Jesień w Polsce bywa niemiła, mokra, wietrzna i dokuczliwie zimna. Na tę ewentualność dobrze przygotowali się projektanci Carry -  ciepłe swetry, wełniane sukienki tuby, sweterki i kamizele z futra ochronią nas przed chłodem.

Futrzana kamizela, 199,99 ZŁ

Odważne kolory w ubraniach - czerwień, zieleń i fiolet wspomagane są przygaszonymi wzorami na bluzkach i tunikach. Kolorystyka stanowi kontrast monochromatycznej pory roku. Mroczna czerń i odcienie melanżowych szarości są tłem dla wyrafinowanych amarantów, fioletów, kobaltowych błękitów i morskich turkusów. W kolekcji pojawiają się modele w kolorach: rudym, morelowym, karmelowym, butelkowej zieleni oraz różnych odcieniach czerwieni od malinowego do mocnego, ciemnego burgunda. Dobrze, że Carry odważyło się wprowadzić trochę barw do swojej kolekcji. Dzięki temu jest ona bardziej różnorodna i nie zginie nam w tłumie innych ubrań.

Zarówno w kolekcji damskiej, jak i w kolekcji męskiej dominują naturalne materiały. Dopasowane w talii płaszcze i kurtki z eleganckich tkaniny o optyce wełny: flausze, fakturowe diagonale albo też miękkie, ocieplane satynowo-połyskujące tkaniny w puchatych okryciach idealnie otulą ciało. Dzianina i bawełna, wspomagane są sztucznym futrem i włóczką.

Finezyjne dodatki w stylu glamour: piękne obuwie, modowe szale czy wąskie paski uzupełniają kolekcję.

ZOBACZ KOLEKCJĘW GALERII

Więcej:

Nowa kolekcja w C and A - jesień/zima 2011

Nowa kolekcja w C&A - jesień/zima 2011

Więcej o: