Fryzury na wiosnę

Długie włosy noś w stylu hippie: pofalowane lub zaplecione w warkocze. Na wieczór układaj je w fale i tapiruj. Krótkie fryzurki powinny być pokręcone, nastroszone lub kontrastowo - idealnie gładkie
Warkocz na luzie

Zamiast pełnej dyscypliny włosów - absolutna swoboda. Asymetryczny przedziałek, luźno zapleciony z boku warkocz francuski i wypuszczone z niego zawadiackie kosmyki (L'Oréal Professionnel).

Anielskie fale

Hippie na słodko i elegancko. Grzywka wyciągnięta na szczotce, pozostałe włosy zakręcone w grube, luźne loki i wymodelowane na końcach - wierzchnia warstwa na zewnątrz, spodnia wywinięta ku twarzy (Dessange).

Puszyste loki

Połączenie wyrafinowania i naturalności. Włosy zakręcone w średnie loki, rozczesane i rozdmuchane od spodu, by nadać im jak największą objętość (Schwarzkopf).

Klasyczne retro

Lata 50. w wydaniu nowoczesnym. Zamiast mocnego tapirowania, włosy modelowanie na gładko, uniesione u nasady i wywinięte pod spód (Haircoif).

Pleciona korona

Zamiast jednego grubego warkocza - trzy cienkie. Luźno zaplecione okalają głowę. Efekt lekkich piórek uzyskano dzięki chaotycznie powyciąganym, wypazurkowanym kosmykom (Haircoif).

Więcej o: