Nowe bazy pod makijaż Delia Cosmetics

Nowe bazy Delia Cosmetics zostały opracowane tak, by ułatwić osiągnięcie efektu idealnie gładkiej, zdrowej cery i przedłużyć trwałość makijażu.

Delia Cosmetics przygotowała nową edycję baz pod makijaż Free Skin w designerskich, wygodnych w użyciu opakowaniach z pompką. Delikatna formuła Free Skin nie blokuje porów  i umożliwia oddychanie komórek skóry, dzięki czemu pory nie zapychają się, a cera wygląda zdrowo.

Bazy dostępne są w trzech rodzajach, dopasowanych do różnych potrzeb i typów cery. Biała baza matująca i wygładzająca stworzona dla każdego rodzaju cery, zapewnia intensywne nawilżenie i czyni powierzchnię skóry równą i gładką. Różowa baza rozświetlająca dla cery normalnej i mieszanej, daje efekt delikatnego rozświetlenia i absorbuje nadmiar sebum. Zielona baza dla cery naczynkowej i zaczerwienionej- redukuje zaczerwienienia i niedoskonałości, a skóra nabiera zdrowego koloru.

Bazy z linii Free Skin w zależności od potrzeb skóry, pomagają zwalczyć niedoskonałości takie jak błyszczenie, zaczerwienienia i przebarwienia oraz przedłużają trwałość makijażu.

Cena: 15,80 zł/35 ml