Nowa seria do pielęgnacji włosów Oriflame zawierająca drogocenne olejki

Oriflame przedstawił swoją najnowszą innowację w dziedzinie ochrony włosów - linię Eleo. Swoją wyjątkowość zawdzięcza ona bogactwu olejków, które pomagają dbać o każdy rodzaj włosów.

W linii Eleo Oriflame znajdują się olejki wygładzające, olejki ochronne, szampon, odżywka oraz maska do włosów.

Linia eleo zawiera specjalistyczne olejki, które działają na włos od środka, aby uzdrowić go oraz sprawić, aby wyglądał pięknie każdego dnia. Naturalny olejek arganowy i różany, wraz z ekstraktem z łopianu i witaminą F zostały specjalnie wyselekcjonowane ze względu na wysoką obecność dwóch, niezwykle istotnych, kwasów tłuszczowych Omega 6 i Omega 3, które dogłębnie odżywiają i odbudowują włosy od środka. Dodatkowo olejek arganowy i różany zostały tak dobrane, aby pozostawiać uczucie lekkości i świeżości włosów.

Naturalny Olejek Arganowy

Wnika głęboko w łodygę włosa, aby ją zregenerować i wzmocnić od środka. Wygładza strukturę włosa tworząc naturalną barierę chroniącą włosy przed uszkodzeniami.

Naturalny Olejek Różany

Wygładza strukturę włosa i głęboko odżywia, aby zapewnić mu gibkość i elastyczność.

Naturalny Ekstrakt z Łopianu

Odżywia i zmiękcza włosy nadając im zdrowy blask. Pomaga regulować wydzielanie sebum.

Naturalna Witamina F

Odżywia i wzmacnia włosy od środka

 

W skład serii Eleo wchodzi:

Ochronny Olejek Eleo

Perfumowany i nietłusty olejek zapewnia głębokie odżywienie włosów. Dostarcza skuteczną ochronę i efektywną pielęgnację włosów na całej długości, w szczególności końcówek. Produkty odpowiedni dla każdego typu włosów, także dla tych farbowanych. 50 ml. - 41,90 zł.

Wygładzający Olejek Eleo

Intensywne odżywianie - zarówno końcówek jak i włosów na całej długości. Nietłusty formuła została wzbogacona o naturalny olejek araganowy i różany. Odpowiedni dla wszystkich rodzajów włosów, szczególnie puszących się. 50 ml. - 41,90 zł.

Szampon do włosów Eleo

Luksusowy szampon do włosów wzbogacony naturalnym olejkiem arganowym I olejkiem różanym. Delikatnie oczyszcza włosy i odżywia je nadając im zdrowy blask i cudowny zapach. Do wszystkich rodzajów włosów. 200 ml. - 26,90 zł.

Odżywka do włosów Eleo Perfumowana odżywka do włosów z naturalnym olejkiem arganowym i olejkiem różanym. Odżywia włosy, ułatwia rozczesywanie i sprawia, że lepiej się układają. Do wszystkich rodzajów włosów. 150 ml. - 26,90 zł.

Maska do włosów Eleo Intensywnie nawilżająca maska do włosów z naturalnym olejkiem arganowym i olejkiem różanym. Regeneruje włosy sprawiając, że stają się silniejsze, gładsze i bardziej lśniące, a do tego cudownie pachnące. Do wszystkich rodzajów włosów. 125 ml. -39,90 zł.