Visionnaire Nuit Beauty Sleep Perfector: nowy krem od Lancome

Visionnaire Nuit Beauty Sleep Perfector - nowy produkt pielęgnacyjny Lanceme, działa podczas snu, aby ulepszyć wygląd i samopoczucie skóry w momencie przebudzenia. Produkt inspirowany jest maseczkami na noc - najnowszym trendem kosmetycznym, który powstał w Azji. Kosmetyk posiada wyjątkową i zaskakującą formułę żelu w olejku, która redukuje oznaki zmęczenia w czasie rzeczywistym.

aktywnych składników, biorących udział w procesie odnowy roślin.

Wyostrzone/napięte rysy, brak blasku i drobne zmarszczki - to oznaki zmęczenia widoczne na twarzy tuż po przebudzeniu, mogące przesądzać o złym nastroju przez cały dzień. W odpowiedzi na te problemy Lanceme opracowało nową pielęgnację na noc, aby przywrócić kobietom poczucie uroku chwili przebudzenia, czyniąc ją entuzjastycznie oczekiwaną przyjemnością.

Należy pamiętać, że istnieje idealny przedział czasowy, kiedy proces regeneracji i podział komórek skóry osiągają apogeum. Czas, który ma decydujący wpływ na urodę skóry to tak zwane "Złote Godziny" - przedział czasowy między ok. 23.00 a 2.00 w nocy. Pierwsze godziny naszego snu mają największe znacznie dla regeneracji naskórka. Jest to zatem niezwykle cenny czas, który należy wykorzystać na pielęgnację skóry, aby pomóc jej odzyskać witalność i zoptymalizować regenerację komórek.

Jasmonidy (aktywne składniki, biorące udział w procesie odnowy roślin) stymulują produkcję czynników rozpuszczalnych, które ułatwiają interakcję pomiędzy poszczególnymi strukturami naskórka i stymulują syntezę kwasu hialuronowego. Kwas hialuronowy to ważny składnik budulcowy skóry, odgrywający fundamentalną rolę w organizacji tkanki. Pełni funkcję wypełniacza przestrzeni między komórkami i pomaga zatrzymać wodę w skórze, powodując że skóra jest gęstsza i wypełniona, co stanowi jedne z wyznaczników jej doskonałej jakości.

Kate Winsletmat. prasowe

Wyjątkowa, nowoczesna formuła Visionnaire Nuit Beauty Sleep Perfector? stanowi oryginalną interpretację maseczki na noc - nowego trendu, który dotarł do nas z dalekiej Korei, aby podjąć walkę z głównym wrogiem naszej urody: zmęczeniem. Azjatki mają swój sekret urody. Jest nim maseczka na noc, dopełniająca ich nocny rytuał pielęgnacyjny i zaspokajająca wciąż rosnące potrzeby skóry twarzy, która boryka się z konsekwencjami deficytu snu i związanym z nim zmęczeniem - czynnikiem starzenia się skóry. Na czym polega moc maski na noc? Jej formuła ma za zadanie odświeżyć i intensywnie nawilżyć skórę. Są to maseczki o właściwościach otulających oraz lekkich i bardzo świeżych formułach. Nakładamy je wieczorem, aby o poranku cera była świeża i rozświetlona, skóra zaś jędrna i aksamitnie miękka.

SUGEROWANA CENA DETALICZNA: 50 ml - 379 zł