Olay Anti-Wrinkle: nowa kolekcje pomagająca redukować linie mimiczne i zmarszczki

Linia Anti-Wrinkle Błyskawiczne Nawilżenie z lekką formułą i Oceanicznym Kompleksem Botanicznym zwalcza pierwsze oznaki starzenia. Kosmetyki z linii Wzmacniająco-Ujędrniającej już w 14 dni pomagają widocznie zredukować linie mimiczne i zmarszczki. Opracowane przez naukowców marki produkty zawierają sprawdzone i cenione składniki przeciwstarzeniowe.

Oferta kolekcji Anti Wrinkle pozwala na wybór produktów odpowiadających na indywidualne potrzeby skóry tak, aby każda z kobiet mogła czuć się młodo przez cały czas, bez konieczności wieloetapowej i czasochłonnej pielęgnacji. Linia Błyskawiczne Nawilżenie z lekką formułą i Oceanicznym Kompleksem Botanicznym zwalcza pierwsze oznaki starzenia u kobiet 25+. Specjalnie z myślą o potrzebach skóry kobiet 40+ została opracowana linia Wzmacniająco-Ujędrniająca.

Linia Olay Anti-Wrinkle Błyskawiczne Nawilżenie - z lekką formułą i Oceanicznym Kompleksem Botanicznym zwalcza pierwsze oznaki starzenia To linia dla kobiet, które zmagają się z pierwszymi oznakami starzenia i liniami mimicznymi. Lekka formuła i Oceaniczny Kompleks Botaniczny to idealny pierwszy krok w walce ze zmarszczkami. Kosmetyki z tej linii, przeznaczone dla kobiet 25+, przede wszystkim błyskawicznie nawilżają skórę: wypełniają drobne zmarszczki i natychmiast redukują obrzęk wokół oczu, zapewniając jednocześnie intensywne nawilżenie przez 24 godziny. Olay Anti-Wrinkle Błyskawiczne Nawilżenie to długofalowa ochrona opóźniająca proces powstawania zmarszczek.

Linia Olay Anti-Wrinkle Wzmacniająco-Ujędrniająca - w 14 dni widocznie redukuje linie mimiczne i zmarszczki Linia Olay Anti-Wrinkle Wzmacniająco-Ujędrniająca w sposób widoczny poprawia jędrność skóry u kobiet powyżej 40 roku życia, redukując linie mimiczne w zaledwie 14 dni. Zawarty w kosmetykach tej linii Kompleks Odnowy Skóry to zaawansowane połączenie kluczowych składników przeciwstarzeniowych takich jak Niacynamid oraz prowitamina B.

Zdjęcie Olay Anti-wrinkle kuracja wygładzająco-ujędrniająca 30 ml Zdjęcie Olay Firm&Lift Anti Wrinkle Krem+Serum Przeciwzmarszczkowe 50ml Zdjęcie Olay Instant Hydration Anti Wrinkle Serum Przeciwzmarszczkowe Do Twarzy Na Dzień 50ml
Olay Anti-wrinkle kuracja Olay Firm&Lift Anti Wrinkle Olay Instant Hydration Anti Wrinkle
Sprawdź ceny > Sprawdź ceny > Sprawdź ceny >
źródło: Okazje.info
Więcej o: