Testujemy: prostownica keratynowa Joico

Koniec zniszczonych włosów po stylizacji na gorąco. Na rynku pojawiła się luksusowa prostownica keratynowa JOICO Styler. To pierwsza prostownica, która odbudowuje i chroni włosy podczas stylizacji, zachowując ich lśniący i zdrowy wygląd.

Masz problemy z przesuszonymi i spalonymi końcówkami włosów, ponieważ często używasz prostownicy? Mamy rozwiązanie dla Ciebie! Nowa keratynowa prostownica Joico nie tylko nie uszkodzi włosów, ale pomoże lepiej je pielęgnować!

Czym różni się od innych urządzeń? W porównaniu ze standardową profesjonalną prostownicą, używanie prostownicy JOICO Styler zmniejsza łamliwość włosów o ponad 40%, redukuje utratę koloru włosów z powodu codziennego mycia i układania w wysokiej temperaturze o 33,5%*oraz minimalizuje ponowne skręcanie się włosów w loki, nawet po 12 godzinach w 90% wilgotności*

Prostownica JOICO jest niesamowicie praktyczna. Nagrzewa się bardzo szybko i jest gotowa do użycia w mniej niż 8 sekund i posiada zakres temperatur od 150 °C do 210 °C. Nanodiamentowa powłoka oparta na koreańskim oleju ceramicznym zapewnia optymalną temperaturę do stylizacji i tworzy gładszą powierzchnię umożliwiającą łatwe, miękkie przesuwanie urządzenia po włosach. Nie trzeba pamiętać o jej wyłączaniu - po 60 minutach nieużywania zrobi to sama.

Prostownica posiada zbiornik na płyn K-Pak ReconstRx VaporFuel, który pod wpływem wysokiej, kontrolowanej temperatury zamienia się w parę. Dziurkowane płytki prześlizgując się po włosach, uwalniają parę i pozwalają wyjątkowej mieszance Quadramine ComplexTM, antyutleniaczy, niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych, roślinnych nawilżaczy i lekkich jak piórko, rozpuszczalnych w wodzie silikonów głęboko wniknąć do wnętrza włosów.
Każde przeciągnięcie regeneruje i chroni włosy, które stają się niesamowicie lśniące, gładkie i zdrowe. Co więcej włosy są chronione podczas całego procesu stylizacji, który jest szybki i delikatny, ale niesamowicie skuteczny.

Cena, ok 690zł, w Polsce dostępna od września w dobrych salonach fryzjerskich.

Cena płynu: 65zł/300ml

Nasza opinia: Niezwykle przyjazny i wygodny w użytkowaniu sprzęt. Po pierwsze, bardzo podoba mi się to, że można w nim bardzo prosto regulować temperaturę za pomocą przycisków. Nagrzewa się błyskawicznie a jej brzegi są zabezpieczone tak, że nie poparzysz sobie nią palców. Trochę problemów nastręcza stosowaniu płynu. Trzeba najpierw nalać porcję do zbiorniczka, a potem zabezpieczyć go przed wylaniem się kosmetyku. Szybko jednak osiąga się w tym wprawę i wiadomo ile nalać, żeby zużyć całą porcję podczas jednego użycia sprzętu - płyn bowiem nie powinien zostawać w zbiorniku na dłużej. Poza tym, sprzętu nie można się nachwalić. Po pierwsze, włosy są miękkie i delikatne. Nie wysuszają się i nie niszczą się ich końce. Są błyszczące nawet bez użycia potem wygładzającego kosmetyku. Wydaje mi się też, że dłużej zachowują prostą formę. Faktycznie mnie odkształcają się pod wpływem wilgoci. Oczywiście po spaniu następnego dnia, zabieg prostowania można powtórzyć, ale nie wydaje mi się to nawet konieczne. Płyn do stylizacji zużywa się dość szybko, ale można dokupić go w sklepach fryzjerskich. Prostownicę można też używać tradycyjnie, bez płynu, przełączając urządzenie na tryb bez produkcji pary wodnej.

Ocena: 5/5

Komentarze (2)
Testujemy: prostownica keratynowa Joico
Zaloguj się
  • agadaw83

    0

    Prostownica jest super ale pojemnik na płyn łamie się bardzo szybko i jeszcze w dodatku przedstawiciel u którego kupiłam prostownice twierdzi że to wina użytkowania a mam prostownice niecały miesiąc!dwa pojemniki połamane nie wiem jakim cudem prostownica po użyciu odłożona po powrocie z pracy chciałam jej użyć a pojemniczek jakby pod wpływem sprężynki ktora znajduje się w prostownicy wysunął się i złamał. drugi pojemnik użyty dwa dni i znów ta sama historia więc nie wiem jak to możliwe żeby stało się to przez użytkowanie!!!!! strata pieniędzy kupić nowego nie mogę bo brak w magazynie Pani przedstawicielka poleciła żeby przykleić taśmą. Brak mi słów i nie skomentuję tego tym bardziej że zapłaciłam 800 zł to powinno chyba do czegoś zobowiązywać to jest fryzjerski sprzęt żenada i tyle!!!!

  • Konstancja Forek

    0

    Czy ktoś testował? Zawsze trochę bałam się takiego sprzętu znałam tylko takie www.toczytam.pl/prostownice-do-wlosow-proste-w-obsludze-ale-z-cala-lista-opcji/ Czy efekt będzie podobny do tego, który oferują fryzjerzy? Chciałabym bardzo przeczytać opinię użytkownika.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX