Wiosenna metamorfoza włosów z Rossmannem

Wiosna to pora roku, która szczególnie zachęca do zmian i odkrywania nowości. Najlepszym sposobem na odmianę i pozyskanie nowej energii jest odświeżenie lub zmiana koloru włosów. Nie musisz korzystać z profesjonalnych usług fryzjerskich - wystarczą nowatorskie kremy koloryzujące Accent i akcesoria For Your Beauty dostępne w drogeriach Rossmann.

Nowość na rynku farb do włosów, kremy intensywnie koloryzujące Accent, to szeroka paleta aż dziesięciu kolorów, w której każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Wachlarz odcieni zaczyna się od bardzo jasnego, złocistego blondu, a kończy na wyrazistej i głębokiej czerni. Kremy Accent to gwarancja intensywnego koloru oraz włosów pełnych blasku. Dzięki lekkiej konsystencji produkt jest szybki i łatwy w aplikacji. Wystarczy zmieszać krem z emulsją, rozprowadzić starannie na całej długości włosów, odczekać 20-30 minut, a następnie dokładnie spłukać letnią wodą. Dodatkową zaletą kremów jest zawartość kuracji z pielęgnacyjnym olejkiem Jojoba oraz fakt, że idealnie pokrywają siwe włosy.

Cena kremów Accent to ok. 9,99 zł/ szt.

Aby Twoja łazienka przeobraziła się w domowy Salon Fryzjerski Rossmanna, możesz dodatkowo skompletować zestaw ułatwiający aplikację środków koloryzujących oraz akcesoria, dzięki którym w prosty sposób nadasz fryzurze lekkości.

Zastosowanie pędzla do nakładania farby For Your Beauty oraz klipsów do włosów For Your Beauty to gwarancja profesjonalnie przeprowadzonej koloryzacji.

Natomiast dzięki fryzjerskim nożyczkom For Your Beauty będziesz mogła podciąć końcówki lub wyrównać grzywkę.

For Your Beauty pędzel do nakładania farby, cena ok. 4,99 zł/ szt.

For Your Beauty klipsy do włosów, cena ok. 3,99 zł/3 sztuki w opakowaniu

For Your Beauty nożyczki fryzjerskie, cena ok. 16,99 zł/ szt.