Dr Irena Eris: seria NormaMat

Kobiety na całym świecie borykają się z problemem cery mieszanej,która jest jednym z najczęściej rozpoznawanych typów skóry u osób dorosłych. W tym problemie powinna nam pomóc nowa seria Dr Irena Eris, NormaMat.

W Polsce aż 30% kobiet w wieku 25-39 lat dostrzega u siebie problemcery mieszanej. Niemal 2/3 Polek między 25 a 40 rokiem życia twierdzi, że ma cerę mieszaną lub normalną*). Aktywne kobiety z wielkich miast, szczególnie te żyjące w dużym tempie, zauważają problem błyszczącej cery, o którą trudno dbać. Udowodniono, że  obok wahań hormonalnych, stres jest jednym z czynników zaostrzających problemy z sebo-regulacją skóry. Tylko właściwa pielęgnacja jest w stanie rozwiązać ten problem.

 

 

Inteligentna pielęgnacja

NORMAMAT z technologią INTELLIGENT SEBO TECHNOLOGYto pierwsze rozwiązanie kosmetologiczne, które pozwala na właściwąpielęgnację cerynormalnej i mieszanej, która miejscowo przetłuszcza się a miejscowo ma skłonność do przesuszania. Nowa seria NORMAMAT zapewnia  przywrócenie równowagi hydro-lipidowej skóry  dzięki 3 stopniowemu programowi pielęgnacyjnemu skierowanemu na oba obszary: tłuste i suche.

W skład serii wchodzą:

krem-nektar nawilżająco-matujący na dzień

Cena: 65 zł/30 ml,

nawilżający sebo-normalizujący krem na noc

Cena: 65 zł/30 ml,

sferyczny peeling oczyszczający

Cena: 46 zł/100 ml.

Dostępny jest także SET-TO START NORMAMAT - 79 zł/zestaw.

 

 

Dr Irena Eris Serum redukujące pory 30 ml
  • Działanie: Wygładzające
  • Cera: Mieszana
  • Pojemność: 30 ml
0 opinii w okazje.info