Marc Anthony: Spray rozjaśniający Easy Lites

Team Marc'a Anthony prezentuje innowacyjny produkt umożliwiający uzyskanie efektu naturalnych refleksów na włosach naturalnych, farbowanych lub rozjaśnionych. Bez wychodzenia, w ciągu zaledwie kliku minut - to łatwiejsze niż mogłoby się wydawać

Pozwala rozświetlić włosy naturalnie wyglądającymi refleksami, zniwelować odrost lub uzyskać efekt ombre.

Zaledwie 2 proste kroki dzielą Cię od wymarzonej stylizacji: Spray Easy Lites  i prostownica

Spray błyskawicznie i trwale rozjaśnia włosy. Nadaje się do wszystkich kolorów włosów, bez względu na to czy są one naturalne czy farbowane.

Delikatna formuła oparta o ekstrakt  z owoców i kwiat rumianku pozwala rozjaśnić pasma włosów ton w ton, zgodnie z pożądaną  ilością i odcieniem refleksów. Spray nie niszczy włosów, zawarte w nim składniki aktywne pozostawiają włosy odżywione, nawilżone i pełne naturalnego blasku. Działanie spray'u aktywowane jest pod wpływem temperatury.

 

Marc Anthony: Spray błyskawicznie włosy Easy LitesZ każdym przeciągnięciem prostownicy, włosy stają się coraz jaśniejsze

 

Jak stosować?

ROZŚWIETLENIE WYBRANYCH PASM:

 

KROK PIERWSZY:

Umyj i wysusz włosy. Następnie wybierz 1-3 pasma włosów, które chcesz rozświetlić jednocześnie (najlepiej o szerokości 1,3 - 0,6 cm). Pasma wyselekcjonuj palcami lub użyj do tego celu grzebienia ze szpikulcem. Załóż rękawiczki i dokładnie spryskaj pasma produktem z odległości 5 cm na całej ich długości.

KROK DRUGI:

Użyj nagrzanej prostownicy o minimalnej temperaturze 210°C i prasuj spryskane pasma 5-7 razy, aby je rozświetlić (mokre pasmo w zetknięciu z prostownicą może lekko syczeć i parować). Dla najlepszego efektu i uzyskania pożądanego odcieniu, powtórz kroki 1 i 2 na tych samych pasmach. Powtórz ten proces na pasmach, które chcesz rozjaśnić mocniej. Każde użycie prostownicy sprawi, że rozświetlenie będzie o ton intensywniejsze.

PEŁNE ROZŚWIETLENIE:

Zalecane do włosów w kolorach jasnego brązu, ciemnego blondu i innych jasnych odcieniach. Po umyciu włosów szamponem, nałożeniu i spłukaniu odżywki osusz je ręcznikiem, a następnie dokładnie i równomiernie spryskaj włosy od nasady aż po same końce (pamiętając, aby zrobić to równomiernie również na włosach pod powierzchniowymi pasmami). Wysusz włosy i dowolnie stylizuj. Dla maksymalnego rozświetlenia możesz użyć prostownicy lub lokówki (każde użycie gorącego narzędzia sprawi, że rozświetlenie będzie intensywniejsze). Czynność możesz powtarzać 3 - 5 razy, aż do osiągnięcia pożądanego odcienia.

*Wyniki aplikacji mogą się różnić w zależności od koloru i tekstury włosów.

 

OSTRZEŻENIE: Tylko do użytku zewnętrznego. Stosować tylko na włosy, unikać kontaktu ze skórą. W razie wystąpienia jakichkolwiek podrażnień czy reakcji alergicznej, należy zaprzestać stosowania produktu. Unikać kontaktu z oczami i wrażliwymi miejscami, jak usta czy błony śluzowe. Jeśli kosmetyk dostanie się do oczu należy natychmiast przemyć je wodą. Kosmetyk należy przechowywać z dala od ognia i wysokiej temperatury. Nie stosować na tkaniny. Spray zawiera wodę utlenioną, dlatego powoduje trwałe rozjaśnienie włosów. Trzymać z dala od dzieci. Należy dokładnie umyć ręce po każdym zastosowaniu kosmetyku.

FORMUŁA AKTYWNA PRZEZ 30 DNI OD OTWARCIA

Spray Easy Lites Pojemność: 90 ml cena około 35,00 pln

 

 

Zdjęcie MARC ANTHONY Style Straight Krem ochronny do prostowania włosów 245 ml
MARC ANTHONY Style Straight Krem ochronny do prostowania włosów 245 m...
0 opinii w okazje.info

 

Więcej o: