LISSEA: Pielęgnacja jedwabiście wygładzająca

W październiku 2012r. w portfolio marki René Furterer pojawia się nowa gama LISSEA idealna do wygładzenia, nabłyszczenia i ochrony włosów niezdyscyplinowanych, zastępując tym samym linię Myrrhea.

Główny składnik gamy to owoc miechunki, o wyjątkowych  właściwościach wygładzających Kolejnym składnikiem jest olejek z awokado, który dzięki silnym właściwościom odżywczym, zregeneruje włos na całej jego długości. Rośliny wykorzystane w gamie Lissea uprawiane są w Gaillac we Francji w oparciu o Ekspertyzę Botaniczną Pierre Fabre. Ekstrakt pozyskiwany z owoców miechunki zawiera cenne woski, keratynoidy oraz kwasy tłuszczowe. W efekcie filtracji Laboratoria Pierre Fabre uzyskują suchy proszek o 5% stężeniu, który po dodaniu oleju migdałowego i wosku pszczelego tworzy serce formuły Lissea - wzbogacony wosk z miechunki.

 

LISSEA: Pielęgnacja jedwabiście wygładzająca

Rene Furterer:MIECHUNKA Physalis alkekengi L., Solanaceae

 

* LISSEA Szampon jedwabiście wygładzający
CODZIENNA PIELĘGNACJA

Szampon Lissea delikatnie myje włosy dzięki łagodnej bazie myjącej bez sulfatów*. Otula i dyscyplinuje niesforne włosy dzięki zawartemu w formule naturalnemu wyciągowi z miechunki. Olejek z awokado odżywia włosy nadając im gładkość i sprężystość, a ochronny kompleks termiczny zapobiega wysuszającemu działaniu często używanej suszarki.

Cena za 200ml, 75zł

*SULFATY to typowe detergenty syntetyczne, używane do mycia wszelkiego rodzaju powierzchni, odtłuszczania,  powszechnie występujące w detergentach i w wielu kosmetykach. Występując w szamponach mogą uszkadzać osłonki włosów i powodują ich łamliwość.

* LISSEA odżywka jedwabiście wygładzająca
CODZIENNE ODŻYWIENIE

Odżywka dyscyplinuje niesforne włosy dzięki naturalnemu wyciągowi z miechunki. Olejek z awokado intensywnie odżywia włosy. Formuła wzbogacona o kompleks kationowy zapobiega elektryzowaniu się włosów, a polimery kationowe gwarantują łatwość rozczesywania. Włosy są idealnie wygładzone, odżywione i nie elektryzują się. Odżywkę stosuje się po myciu włosów aplikując na 2 minuty, a następnie obficie spłukuje letnią wodą.

Cena za 150ml, 96zł

* LISSEA fluid jedwabiście wygładzający
PIELĘGNACJA NIEZBĘDNA PRZY MODELOWANIU, BEZ SPŁUKIWANIA

Fluid dyscyplinuje niesforne włosy dzięki zawartemu w formule naturalnemu wyciągowi z miechunki. Olejek z awokado odżywia włosy nadając im gładkość i sprężystość, a ochronny kompleks termiczny zapobiega wysuszającemu działaniu często używanej suszarki. Kompleks kationowy cetrimonium chloride sprawia, że włosy nie elektryzują się. Włosy modelowane przy wykorzystaniu fluidu Lissea są perfekcyjnie gładkie i miękkie, a fryzura sprężysta, o naturalnym wyglądzie. Niezbędny przy modelowaniu włosów za pomocą okrągłej szczotki. Aplikujemy go na włosy wilgotne lub suche, i przystępujemy do szczotkowania, modelowania, suszenia.

Cena za 125ml, 96zł

* LISSEA Wygładzający spray termo-ochronny
PIELĘGNACJA OCHRONNA PODCZAS PROSTOWANIA WŁOSÓW,
BEZ SPŁUKIWANIA

Spray zapewnia wysoką ochronę przed ciepłem prostownicy dzięki specjalnemu ochronnemu kompleksowi termicznemu*. Ułatwia osiągnięcie idealnego efektu wygładzenia bez puszenia się włosów przy jednoczesnej wyjątkowej ochronie keratyny włosów. Niezwykle lekki nie obciąża włosów. Aplikujemy go na włosy lekko podsuszone lub suche
i przechodzimy do prostowania za pomocą prostownicy.

Cena: 150ml, 79zł