Seria migdałowa do cery wrażliwej marki Weleda

Migdałowa seria łagodząca przywraca skórze wrażliwej jej naturalną barierę ochronną. Łagodzi podrażnienia nie hamując funkcji skóry. Wspiera procesy samoregulacji cer wrażliwych, tak aby podrażniona skóra mogła powrócić do naturalnej równowagi. Gama odpowiednia także dla skóry alergicznej i atopowej

 

 

Grupa docelowa: dla osób o wrażliwej skórze, gdy

- skóra jest podrażniona i napięta

- występuje swędzenie i zaczerwienienia

- Naturalna funkcja bariery ochronnej skóry jest zaburzona

> Oczyszczanie <

Łagodzące Mleczko Oczyszczające

Kremowa emulsja, która delikatnie oczyszcza zachowując zdrową równowagę skóry. Łagodny olej migdałowy oraz olej z pestek śliwki odżywiają skórę, nie podrażniając jej oraz pozostawiając uczucie miękkości. Mleczko stanowi podstawę zharmonizowanej pielęgnacji twarzy.

Poj. 75ml., cena 49zł

> Nawilżanie <

Łagodząca Emulsja Nawilżająca

Dla normalnej i mieszanej skóry wrażliwej. Skóra odzyskuje równowagę z pomocą tej lekkiej emulsji, która przywraca jej naturalną równowagę i wzmacnia barierę ochronną. Olej z pestek śliwki bogaty w antyoksydanty oraz witaminę E łagodzi i uspokaja podrażnioną skórę. Twoja skóra jest chroniona oraz miękka i gładka w dotyku.

Poj. 30ml., cena 79zł

> Nawilżanie i odżywianie <

Łagodzący Krem do Twarzy Dla suchej i bardzo suchej skóry wrażliwej.

Bogaty w składniki odżywcze krem wzmacnia naturalną barierę ochronną skóry. Olej migdałowy wspiera naturalną równowagę hydro - lipidową dzięki zawartości kwasów tłuszczowych. Doskonały do stosowania na dzień lub na noc, łagodzi zaczerwienienia oraz stany zapalne. Pozostawia skórę miękką i elastyczną.

Poj. 30ml., cena 79zł

> Pielęgnacja Specjalna <

Łagodzący Olejek do Twarzy

Szybko wchłaniający się, intensywnie pielęgnujący olejek przywraca skórze zdrową równowagę i naturalne funkcje ochronne. Wyciąg z tarniny bogaty w taniny oraz witaminę C redukuje podrażnienia, a olej z pestek śliwki działa łagodząco. Twoja skóra jest odbudowana chroniona oraz miękka w dotyku.

Poj. 50ml., cena 89zł

Łagodząca Maska do Twarzy

Intensywny zabieg nawilżający z wyciągiem z ogórka, i marchewki, wzmacnia funkcje ochronne skóry. Delikatnie pielęgnuje i nawilża, łagodząc podrażnienie. Pozostawia skórę zauważalnie odświeżoną i wypoczętą. Poj. 30ml., cena 79zł

 

Więcej o: