Pierwszy, autorski zapach Rosie Huntington-Whiteley dla Marks&Spencer

Rosie for Autograph to nowoczesny, kwiatowo-orientalny zapach inspirowany urodą angielskiego krajobrazu, skąpanego w świetle letniego poranka

Rosie Huntington-Whiteley, brytyjska supermodelka o ponadczasowej urodzie, emanuje zmysłowością i wrodzoną elegancją. To samo połączenie zmysłowości z elegancją przesądziło o sukcesie kolekcji bielizny, którą zaprojektowała razem z Marks & Spencer. Kolekcja zyskała miano najpopularniejszej i najlepiej sprzedającej się w historii M&S, stąd kolejny, niezwykle zmysłowy projekt tego udanego zespołu.

Rosie for Autograph to kwiatowo-orientalne perfumy, inspirowane urodą angielskiego krajobrazu, skąpanego w świetle letniego poranka. Świeża i ciepła kompozycja, z charakterystyczną, różaną nutą serca, która powstała na bazie naturalnej esencji z płatków róży stuletniej (centyfolii) we francuskiej stolicy perfum, Grasse.

"Podobnie, jak przy kolekcji bielizny, urzekła mnie prostota i elegancja kwiatów centyfolii. Ta szlachetna odmiana róży w dawnym stylu, idealnie oddaje charakter moich perfum - ich świeżość i tajemniczość, aurę zmysłowości i luksusu, którą roztaczają" - tłumaczy Rosie.

Pracując nad swoim pierwszym zapachem, Rosie korzystała z doświadczenia wybitnego twórcy perfum, Ralfa Schwiegera, który nadał ostateczną postać jej pomysłom. Wspólna chęć stworzenia luksusowej i sugestywnej kompozycji zapachowej, zabrała tę dwójkę w podróż do Nowego Jorku, Londynu i wreszcie do Grasse. Tam, wśród słodkich aromatów, ręcznie zbieranych płatków róż i tradycyjnie pozyskiwanego różanego olejku, pracowali przez długie miesiące nad jej udoskonaleniem.

Nuta głowy - pieprz, cytryna, zielone liście

Nuta serca - czerwona róża stulistna, magnolia, jaśmin

Nuta bazy - drzewo sandałowe, wanilia, piżmo

Rosie for Autograph świeca zapachowa M&S

 

W Polsce perfumy Rosie for Autograph, a także świece i mgiełka zapachowa będą dostępne już pod koniec lutego.

Więcej o: