TOPSHOP BEAUTY: słoneczny makijaż idealny na wakacje

Wyobraź sobie ciepłe słoneczne dni oraz rozgwieżdżone letnie noce A teraz pomyśl, że możesz o każdej porze dnia i nocy poczuć na skórze promienie słońca lub zobaczyć blask gwiazd odbijający się na Twojej twarzy. Już od sierpnia 2015, Topshop Beauty wprowadza do sprzedaży kosmetyki do makijażu idealne na lato, aby nadać blasku letniej opaleniźnie.

Dlaczego nowa kolekcja kosmetyków do makijażu jest tak wyjątkowa? Dzięki niej każda kobieta będzie mogła poczuć na sobie dotyk lata. Topshop Beauty stawia w tym roku na różnorodność tekstury, połysk i mienienie się odcieni w blasku słońca poprzez wprowadzenie do oferty rozświetlacza makijażu CHAMELEON, GLOW STICK oraz błyszczących cieni do powiek.

Są to kosmetyki, które dzięki świetlnym odcieniom wykonturują, a także ozdobią, skórę i oczy. Rozszerzając asortyment swojej kultowej linii CHAMELEON, Topshop wprowadził do oferty nowy rozświetlacz do makijażu. Jego nowa, transparentna formuła powoduje długotrwały efekt miękkiego i nieskazitelnego blasku skóry w ciągu dnia lub mocne rozświetlenie twarzy na wieczorne wyjście. Produkt dostępny będzie w kolorze Mother of Pearl (Cream). Odkręcany sztyft Glow Stick do konturowania twarzy oraz ciała daje wrażenie muśnięcia promieniami słońca. Zapewnia perfekcyjny kolor dzięki łatwej do rozprowadzenia, jedwabistej konsystencji, a co najważniejsze pasuje do każdego odcienia skóry. Sztyft dostępny będzie w kolorze Heat (Deep Bronze).

Dla pań lubiących podkreślać oczy, Topshop prezentuje cienie do powiek MONOS. Cztery proponowane kolory Hallucination (White), Holograph (Baby Blue), Pyramid (Gold), Shangri-La (Rose Gold) powstały jako efekt inspiracji blaskiem drogiej biżuterii. Połyskujące drobinki odbijają światło i tworzą efekt ekskluzywnego, aksamitnego wykończenia makijażu.

Nowe produkty można znaleźć w sklepie Topshop w Złotych Tarasach.

Więcej o: