Astor mascara Lash Beautifier z olejkiem arganowym i nowy kajal

Lash Beautifier Volume Mascara z olejkiem arganowym jak upiększający eliksir rozdziela rzęsy od nasady, aż po końce bez sklejania, rozmazywania i zostawiania grudek. Eye Artist Luxury Kajal Astor to połączenie kredki i eyelinera.

Kremowa, elastyczna formuła wzbogacona olejkiem arganowym z Maroka oraz keratyną to sekret miękkich, zdrowo wyglądających, niesamowicie odżywionych i pogrubionych rzęs.

Ważnym elementem nowego tuszu Lash Beautifier jest wykorzystana najlepsza w swojej klasie technologia marki Astor. Dzięki niej unikalna i specjalnie zaprojektowana szczoteczka w kształcie łyżeczki dopasowuje się do kształtu oka, podnosi każdą rzęsę pokrywając ją równą warstwą tuszu. Naprzemiennie umieszczone miękkie i sztywne włókienka docierają do najmniejszych, najtrudniej dostępnych włosków dodając im objętości, perfekcyjnego podkreślenia oraz zdrowego i gęstego wyglądu.

Jako dopełnienie dla makijażu oka został stworzony zupełnie nowy produkt - połączenie eyelinera i kredki do oczu - Eye Artist Luxury Kajal w kolorze głębokiej czerni ze srebrnymi drobinkami.

Ceny i dostępności:

Lash Beautifier Volume Mascara - ok. 39 zł

Eye Artist Luxury Kajal - ok. 29 zł

Produkty dostępne w sklepach w Polsce od lipca 2015 r.

Więcej o: