Nowa maskara Rimmel z wyciągiem z ogórka

Rimmel wprowadza nową, przebojową maskarę, która pomoże obudzić Twoje spojrzenie i zamieni codzienną, poranną, makijażową rutynę z nudnej na ekscytującą.

Nowa wersja kultowej maskary Wonder'full - Wonder'full Wake Me Up z energetyzującymi witaminami  i pachnącym wyciągiem z ogórka jest pierwszą maskarą marki Rimmel, która swoim zapachem budzi spojrzenie do życia i zapewnia rzęsom niesamowite uniesienie, wydłużenie oraz  objętość bez sklejania.

Maskara Wonder'full Wake Me Up jest jak zastrzyk energii dla rzęs - to prawdziwa pobudka dla oczu! Jest idealna, by ukryć oznaki wczesnego poranka lub całonocnej, szalonej imprezy i ożywi spojrzenie na cały dzień - od porannej kawy, po wieczorną randkę.
Jej ekskluzywna formuła z witaminami i pachnącym wyciągiem z ogórka - delikatna dla nawet najbardziej wrażliwych oczu - pomaga rzęsom uzyskać miękkość i sprężystość oraz nadać im piękny, odżywiony, jedwabisty wygląd. Jednocześnie lekki, świeży, ogórkowy zapach formuły poprawia samopoczucie. Nie tylko wyglądasz lepiej, ale też czujesz się rześko.

Maskara jest jak zastrzyk energii dla rzęs - to prawdziwa pobudka dla oczu! Jest idealna, by ukryć oznaki wczesnego poranka lub całonocnej, szalonej imprezy i ożywi spojrzenie na cały dzień - od porannej kawy, po wieczorną randkę. Jej ekskluzywna formuła z witaminami i pachnącym wyciągiem z ogórka - delikatna dla nawet najbardziej wrażliwych oczu - pomaga rzęsom uzyskać miękkość i sprężystość oraz nadać im piękny, odżywiony, jedwabisty wygląd.

Wonder'full Wake Me Up MascaraWonder'full Wake Me Up Mascara

Stworzenie śmiałego, podkreślonego spojrzenia stało się łatwiejsze dzięki sprytnej, precyzyjnej szczoteczce z gęstym włosiem, która ma kształt dopasowany do naturalnej linii rzęs. Dzięki temu wypycha ona rzęsy w górę i na zewnątrz. Jej miękkie włókna wtulają się w rzęsy i gładko pokrywają każdy kolejny włosek warstwą pogrubiającej, podkreślającej i "otwierającej oczy" maskary.

Zdjęcie Rimmel Wonder''full Mascara Waterproof - Black Zdjęcie RIMMEL WONDER'FULL Mascara with argan oil Pogrubiający tusz do rzęs z olejem arganowym REF. 38413 Zdjęcie Rimmel Wonder Full Tusz do rzęs czarny
Rimmel Wonder''full Mascara waterproof
RIMMEL WONDER'FULL Mascara with argan oil
Rimmel Wonder Full pogrubiająca
źródło: Okazje.info
Więcej o: