Marc Jacobs Beauty już w Polsce!

Już od 1 lutego w sieci Sephora możecie kupić wyjątkowe kosmetyki do makijażu sygnowane nazwiskiem Marca Jacobsa. Piękne opakowania i unikatowe formuły!

Marc Jacobs przedstawia autorską linię 157 produktów dostępnych wyłącznie w perfumeriach Sephora. Inspirację stanowi natura dziewczyny i jej rytuał wykonywania makijażu.

Uważam, że możliwość metamorfozy w osobę, którą pragnie się być, to świetna zabawa. To obraz młodej kobiety cieszącej się kreacją makijażu, przygotowującej się do wieczornego wyjścia lub do spotkania po nocnym szaleństwie, mówi Marc Jacobs.

Kolekcje tworzą cztery kategorie:

- smart complexion - żelowy podkład (16 odcieni) oraz pędzel, korektor w pisaku w 7 odcieniach, puder w kamieniu, brązery oraz pędzle do nakładania ich

- blacquer - wodoodporny eyeliner w płynie, maskary, żelowe eyelinery w kredce, cienie w pisaku

- color-full - ultra lśniące lakierowe błyszczyki (12 odcieni), trwałe pomadki (18 odcieni) w intensywnych odcieniach, pomadki nude, kredki do ust, róże do polików, palety cieni do oczu w 3 kolorach i w 7 kolorach, lakiery do paznokci

- boy tested. girl approved. - linia dla mężczyzn i kobiet - balsam nawilżający do ust, zestaw do pielęgnacji brwi, korektor przeciwko starzeniu się skóry.

 

Do kupienia w sieci Sephora.

Więcej o: