Zestaw do makijażu Face Touch Up Palette Bobbi Brown

Nowy zestaw do makijażu Face Touch Up Palette od Bobbi Brown zaprojektowany z myślą o każdej kobiecie, która chce szybko i łatwo, zawsze i wszędzie, olśniewać idealną skórą

Dwustronna paleta idealnie mieści się w kobiecej dłoni. Zestaw zawiera topowe kosmetyki Bobbi Brown: Corrector, Creamy Concealer, Skin Foundation Stick oraz Sheer Finish Pressed Powder w odcieniach dopasowanych do koloru skóry. Te cztery wyjątkowe produkty zostały skomponowane tak, by stworzyć niezauważalną, naturalną warstwę na skórze. Dostępny w 8 różnych odcieniach. Z pomocą swoich zaufanych makijażystów, Bobbi starannie dobrała najpopularniejsze kombinacje niezbędne dla wykonania drobnych poprawek makijażu, o każdej porze i w każdym miejscu.

Bobbi Brown Bobbi Brown

Aby pozbyć się cieni pod oczami oraz zwiększyć krycie zastosuj Corrector. Zaaplikuj go opuszkami palców lub za pomocą pędzla Creamy Blending Brush dla maksymalnie precyzyjnej aplikacji. Następnie nałóż Creamy Concealer bezpośrednio na Corrector i delikatnie rozetrzyj go palcami. Wyrównaj koloryt skóry i wykonuj drobne poprawki w ciągu dnia używając do tego celu Skin Foundation Stick. Nakładaj go pędzlem Foundation Brush, gąbeczką lub palcami. Dla uzyskania długotrwałego efektu i idealnie gładkiej skóry. Bezpośrednio na Creamy Concealer, zastosuj Sheer Pressed Powder o unikatowej formule, używając do tego pędzla Eye Blender Brush.

Sugerowana cena: 189 zł

Więcej o: