Limitowana edycja pudru brązującego Dr. Hauschka

Motyw w postaci pięknej akwareli niemieckiej artystki Tiny Berning zdobi zewnętrzną stronę pudru brązującego pochodzącego z limitowanej edycji, dostępnego w sprzedaży od 11 sierpnia. Ta elegancka puderniczka umieszczona została dodatkowo w małej, materiałowej kosmetyczce.

Międzynarodowy makijażysta firmy Dr. Hauschka, Karim Sattar używa pudru aby zaznaczyć kontur twarzy oraz podkreślić kości policzkowe, nos, czoło i brodę. Dzięki matowemu wykończeniu i ciepłym niuansom koloru terrakoty puder jest odpowiedni dla wszystkich odcieni skóry i bardzo łatwy w aplikacji. Bogactwo naturalnych składników, takich jak sproszkowany jedwab oraz wyciągi z roślin leczniczych: przelotu pospolitego, oczaru wirginijskiego i szałwii pielęgnują i odżywiają skórę. Jednocześnie jego delikatny zapach koi zmysły.

Makijażowe wskazówki odkrywa Karim Sattar, międzynarodowy wizażysta Dr. Hauschka

Cera

"Puder brązujący Dr. Hauschka to prawdziwa gwiazda wśród kosmetyków. Nie tylko pozwala zaakcentować letnią opaleniznę ale także zaznaczyć kontur twarzy i jej ciepłe niuanse oraz głębię wyrazu. Aby przywrócić skórze promienny blask nabierz na pędzel puder brązujący i strzep jego nadmiar delikatnie na dłoń. Nie bój się podkreślić także czoło, nos i brodę. Najlepszą techniką jest nakładanie pudru w kierunku zewnętrznym za pomocą kolistych ruchów. Jeśli chcesz zaznaczyć kontur twarzy zacznij od okolicy poniżej kości policzkowych. Puder brązujący doskonale sprawdza się gdy chcemy wyrównać różnicę kolorów na szyi. Tutaj najlepiej nakładać puder delikatnymi kolistymi ruchami na granicy żuchwy."

Oczy i usta

"Aby otrzymać promienny letni makijaż oczu nałóż cień do powiek solo 01 "złoty piasek" na całą górną powiekę i rozetrzyj delikatnie w kierunku brwi. Następnie tylko w kąciku powieki rozetrzyj cień do powiek solo 02 "złota ziemia". Aby dodać spojrzeniu głębi nanieś cień tylko w załamaniu górnej powieki. Zwieńczeniem makijażu oczu jest nałożenie czarnego pogrubiającego tuszu jedynie na górne rzęsy. Dzięki temu uzyskamy efekt "otwartego oka" a spojrzenie będzie bardziej promienne. Z pomadką do ust Novum 09 "różowa magia" stworzysz emanujący świeżością letni makijaż ust."

Dostępne opakowania: 9 g

Sugerowana cena detaliczna: 87,00 zł

Dr.Hauschka - Puder brązujący - Bronzing Powder
w okazje.info
Więcej o: