Kosmetyki do makijażu Stradivarius

Moda i uroda połączyły siły, aby ruszyć z pierwszą kolekcją kosmetyków Stradivarius. Marka prezentuje wyjątkową linię produktów, którym nie można się oprzeć. Są świeże, pełne kolorów i przede wszystkim idealne na lato.

Linia kosmetyków Stradivarius jest produkowana w Hiszpanii. Użyte zostały składniki wysokiej jakości, bez parabenów.

Kolekcja składa się z charakterystycznych produktów do podkreślenia ust, a także szerokiej gamy kolorystycznej lakierów do paznokci oraz perfum.

Balsamy do ust - 14,90 PLN

Doskonale nawilżają, a ich aromat sprawia, że nie można się im oprzeć: arbuz, melon, wiśnia, tutti frutti i guma balonowa.

Błyszczyki  - 19,90 PLN

W  tym wypadku gama kolorystyczna biegnie od mocnej fuksji po najmocniejszy odcień czerwieni. Są dostępne w 5 kolorach, w zabawnych i oryginalnych opakowaniach.

Nowe kosmetyki StradivariusNowe kosmetyki Stradivarius

Lakiery do paznokci  - 14,90 PLN

Dostępne w dwudziestu odcieniach, dzięki czemu można je bez problemu dopasować do letnich stylizacji. Na każdym słoiczku znajduje się specjalne przesłanie.

Lakiery do paznokci StradivariusLakiery do paznokci Stradivarius

Stradivarius stawia również na świeże zapachy (19,90 PLN) w formacie idealnie mieszczącym się do torebki.

Kolekcję prezentują piękne zdjęcia z top modelką Sheilą Marquez, jako ciąg dalszy najnowszej Letniej Kampanii Stradivarius.

Stradivarius - kampania kosmetykówStradivarius - kampania kosmetyków

Kosmetyki będą dostępne w 230 wybranych sklepach w następujących krajach: Polska, Hiszpania, Cypr, Grecja, Węgry, Irlandia, Włochy, Portugalia, Rumunia, Malta i Francja.

Więcej o: