Nowy podkład Capture Total Dior

Przed tym podkładem stanęło ambitne zadanie połączenia efektów makijażu z najnowszymi technologiami zastosowanymi w awangardowych formułach linii do pielęgnacji skóry dojrzałej Capture Totale

CEL: Stworzyć dla kobiet poszukujących perfekcyjnej urody podkład korygujący o własnościach odmładzających w trzech wymiarach. Na celowniku są nie tylko ZMARSZCZKI, lecz także PLAMY i UTRATA PROMIENNEGO BLASKU, jako zwieńczenie programu pielęgnacyjnego Capture Totale.  Potrójne działanie przyczynia się do wygładzenia naskórka i skorygowania plam, drobnych zaczerwienień i innych defektów oraz rozświetla skórę niespotykanym, młodzieńczym blaskiem.

WYMIAR 1: KOREKCJA ZMARSZCZEK

Efekt wypełniający zmarszczki został uzyskany dzięki barytowi. Tradycyjne substancje pudrowe zbudowane z kulistych cząsteczek wykazują tendencję do gromadzenia się w zagłębieniu zmarszczek i ich podkreślania. Substancja pudrowa z nowego syntetycznego wyciągu składa się z płytkowych cząsteczek, które układają się w pozycji poziomej, natychmiast wygładzając powierzchnię skóry.  Płytki znajdujące się w zagłębieniu zmarszczki nasuwają się na siebie i umożliwiają utrzymanie wygładzającego efektu przez cały dzień niezależnie od ruchów skóry.

Wykazujący nadzwyczajne własności odmładzające kompleks zawierający wyciąg Longoza z Ogrodów Dior oddziałuje na najgłębiej zlokalizowane komórki i przywraca promienną młodość skóry w jej wszystkich warstwach.

WYMIAR 2: KOREKCJA  PLAM I PRZEBARWIEŃ

Nowa technologia rozdrabniania zapewnia formule optymalne krycie, a jednocześnie nieskończenie cienką barwną powłokę.  Nowatorska metoda umożliwia wprowadzenie w sposób jednorodny do fazy płynnej barwnych pigmentów, które z zasady nie są mieszalne. Technologia o potężnej sile działania umożliwia intensywne rozdrabnianie materii i rozrywanie zlepionych cząsteczek, które mogłyby zaburzać równomierność powłoki. W połączeniu z przezroczystymi substancjami pudrowymi, które przyczyniają się do dyfuzji koloru i zwiększają jego intensywność, korekcja jest optymalna. Formuła łączy się ze skórą, tworząc niewidoczną, poprawiającą wygląd cery powłokę o własnościach korekcyjnych. Plamy i drobne zaczerwienienia zostają natychmiast dyskretnie zatuszowane, a cera staje się perfekcyjnie równomierna.

WYMIAR 3: KOREKCJA PROMIENNEGO BLASKU

Formuła jest nasycona wielopłaszczyznowymi pigmentami stymulującymi promienny blask cery, które wykazują zdolność odbijania jasnego i intensywnego światła, o subtelnym zabarwieniu w tonacji od czerwieni do beżu poprzez odcienie złota.

podkład Capture Totale, Diormateriały prasowe

W sprzedaży od 21 stycznia 2014.

Więcej o: