Lumene: krem CC i ujędrniający podkład

W ofercie marki Lumene pojawiły się dwa nowe kosmetyki idealne do stworzenia letniego makijażu.

TOUCH OF RADIANCE LUMENE FINLAND to więcej niż podkład nie tylko przepięknie rozświetla skórę i wspaniale aplikuje się na twarzy, ale przede wszystkim, dzięki wyciągowi z komórek macierzystych arktycznej maliny moroszki, aktywnie stoi na straży młodości i jakości skóry. TOUCH OF RADIANCE został opracowany na bazie wyciągu z komórek macierzystych arktycznej maliny moroszki.

Dodatkowo peptydy, które ujędrniają i także odmładzają wiek skóry oraz olejek z arktycznej cameliny (lnicznik siewny), który zapewnia odpowiednie nawilżenie i wpływa na jej elastyczność, dzięki kwasom tłuszczowym omega-3. Nie można zapominać, iż TOUCH OF RADIANCE działa również profilaktycznie. Wyposażony w miejski faktor SPF 20 oddala szkodliwe działanie promieni słonecznych i zanieczyszczenia środowiskowe, które uwielbiają osadzać się na skórze.

Tymczasem na powierzchni skóry do dzieła ruszają pigmenty luminooptyczne, które odpowiadają za ekspresowe rozświetlenie twarzy, nadając jej zdrowy i promienny wygląd.

Gama kolorystyczna TOUCH OF RADIANCE, podobnie jak innych kosmetyków LUMENE FINLAND została opracowana tak, aby idealnie stopić się z naturalnym kolorytem cery. Do wyboru aż 5 kolorów: 1. cream beige; 2. honey beige; 3. perfect beige; 4. peach beige; 5. caramel beige.

30 ml; cena detaliczna: 69.99 PLN

COLOR CORRECTING CREAM niweluje zaczerwienienia i przebarwienia, pomaga rozjaśnić skórę, a także skutecznie walczy z wolnymi rodnikami. I co najważniejsze posiada miejski filtr ochrony SPF 20.

COLOR CORRECTING CREAM spełnia aż 6 funkcji, których działanie ma za zadanie poprawić jakość i wygląd skóry twarzy. Po pierwsze: matujący podkład, który nie podkreśla linii mimicznych ani zmarszczek; po drugie: korektor niwelujący niedoskonałości cery; po trzecie: baza pod makijaż; po czwarte: młodzieńcze rozświetlenie, dzięki luminooptycznym pigmentom oraz właściwościom arktycznej borówki brusznicy - witamina C; po piąte: miejski filtr SPF 20 i po szóste: długotrwały efekt.

Light: jest doskonały dla bardzo jasnej karnacji; Medium: sprawdzi się przy cerze jasnej i średniociemnej; Deep: został stworzony dla cery typu cappuccino i ciemniejszej.

30 ml; cena detaliczna: 69.99 PLN

Więcej o: