Zimowe pomadki Kate Moss dla Rimmel

Kate Moss we współpracy z Rimmel, powraca z nową kolekcją szminek Lasting Finish by Kate. Kierując się najnowszymi trendami, nowa kolekcja szminek to nie błyszczące kolory, ale całkowicie matowe odcienie, które będą królować w nadchodzącym sezonie.

Kolekcja Kate to aż pięć bogatych kolorów idealnie pasujących do makijażu w stylu London Look.

"Zawsze podobały mi się piękne, matowe usta, ale nie chciałam koloru, który jest mdły i wysusza usta. Chciałam stworzyć szminkę, która nadaje ustom matowy,  a jednocześnie głęboki, intensywny kolor. Szminka taka musi być także komfortowa w użyciu. Funkcjonalność jest tutaj kluczem. Żeby wyglądać świetnie, trzeba czuć się świetnie."

Szminki Lasting Finish by Kate to połączenie wiedzy o modzie Kate z technologią Rimmel. Formuła najnowszej kolekcji została wzbogacona o fantastyczny nowy składnik, jakim jest rubinowy puder, który zapewnia duże nasycenie i intensywność koloru. Szminki mają trwałość aż do ośmiu godzin, dzięki technologii Color Protect. Doskonałą aplikację i komfort przez cały dzień zapewnia aksamitna formuła wzbogacona  o przeciwutleniacze oraz witaminy C i E. Wszystko po to, by cieszyć się zadbanymi  i perfekcyjnie matowymi ustami.

Pomadki Kate Moss dla Rimmel: zimowa edycja

Kate Moss  również opakowaniom dodała swój niepowtarzalny styl. Opakowanie nowych szminek to odwrotność oryginalnej kolekcji - matowe czerwone opakowanie jest zwieńczone koroną Rimmel oraz podpisem Kate z serduszkiem w kolorze lśniącej czerni. Linia zawiera 5 odcieni - od seksowynych, naturalnych kolorów, których ambasaorka Rimmel używa na dzień, przez róże i delikatne fuksje, których używa na wieczór.

Na zdjęciu, najbardziej znana ambasadorka Rimmel, reklamuje również jesienną kolekcję marki w stylu velvet rock. To awangradowy i wrafinowany look, czyli najprawdziwszy London Look.

Dostępność i cena:

Lasting finish by Kate (4g) cena ok. 18 zł

Więcej o: