Sukienki Orsay z kolekcji jesień-zima 2011

W jesiennej kolekcji Orsay znajdziemy kilka bardzo kobiecych eleganckich sukienek, które sprawdzą się na wieczorowych imprezach.
Sukienki Orsay z kolekcji jesień-zima W jesiennej kolekcji Orsay znajdziemy kilka bardzo eleganckich sukienek Orsay przygotował lookbooka na sezon jesień/zima 2011.W kolekcji znajdziemy kilka kobiecych, eleganckich sukienek, które sprawdzą się na wieczorowych imprezach. Orsay przygotował bardzo dużego lookbooka na sezon jesień/zima 2011. Ponieważ zawiera kilkanaście stylizacji i trudno wrzucić je do jednego worka, postanowiłyśmy podzielić go tematycznie. Na pierwszy ogień idą sukienki, bo tych potrzebujemy teraz najbardziej, a modele z kolekcji jesiennej już lada dzień pojawią się w sklepach i będzie można korzystać z nich jeszcze w drugiej połowie lata. Modele proponowane przez Orsay są w dużej mierze wieczorowe, idealne na elegancka imprezę. Znajdziemy tu klasyczne mini, z satynowym połyskiem, sukienki typu bustiery i z jednym ramieniem ozdobionym kwiatami. Jedna suknia jest wyjątkowo elegancka, do samej ziemi, i sprawdziłaby się nawet na imprezie sylwestrowej. Kolory już nie całkiem letnie, nie tak rażące, przygotowane właśnie z myślą o przyjęciach organizowanych w bardziej chmurnej porze roku. Znajdziemy więc tu brudny fiolet, kolor malinowy, przygaszony kolor chabrowy, blady róż, szarości połączone z czernią. Kilka modeli w odpowiedniej stylizacji spokojnie można nosić na co dzień. Wszystkie modele są raczej obcisłe, podkreślają kształty i wymagają dobrej sylwetki.

Orsay przygotował bardzo dużego lookbooka na sezon jesień/zima 2011. Ponieważ zawiera kilkanaście stylizacji i trudno wrzucić je do jednego worka, postanowiłyśmy podzielić go tematycznie.

Na pierwszy ogień idą sukienki, bo tych potrzebujemy teraz najbardziej, a modele z kolekcji jesiennej już lada dzień pojawią się w sklepach i będzie można korzystać z nich jeszcze w drugiej połowie lata.

Modele proponowane przez Orsaya są w dużej mierze wieczorowe, idealne na elegancka imprezę.

Znajdziemy tu klasyczne mini, z satynowym połyskiem, sukienki typu bustiery i z jednym ramieniem ozdobionym kwiatami. Jedna suknia jest wyjątkowo elegancka, do samej ziemi, i sprawdziłaby się nawet na Sylwestrze.

Kolory już nie całkiem letnie, nie tak rażące, przygotowane właśnie z myślą o przyjęciach organizowanych w bardziej chmurnej porze roku.

Sukienka na dzień i na wieczór, zależy od dodatków

Znajdziemy więc tu brudny fiolet, kolor malinowy, przygaszony kolor chabrowy, blady róż, szarości połączone z czernią.

Kilka modeli w odpowiedniej stylizacji spokojnie można nosić i w dzień, sukienkę w kratkę przykładowo, czy bardzo kobiecą czerwoną sukienkę, którą można nazwać wizytową.

Generalnie wszystkie modele są raczej obcisłe, podkreślają kształty i wymagają dobrej sylwetki.

Wkrótce napiszemy o całej kolekcji i pokażemy resztę zdjęć z jesienno-zimowego loobooka Orsaya.

WSZYSTKIE SUKIENKI W GALERII

Więcej:

Mango - jesień 2011

Jesienna kolekcja Mango? Pierwszy zwiastun