Bielizna i stroje kąpielowe Benetton - wiosna/lato 2011

Marka, która od lat urzeka prostotą i świetną jakością produktów. Sprawdźcie co na ten sezon przygotowali dla nas projektanci Benettona w segmencie bielizny oraz strojów kąpielowych i koniecznie zobaczcie całuśną i kolorową kampanię!

Benetton to marka działająca od 1965 roku, obecnie w aż 120 krajach na całym świecie! Najważniejsze w kolekcjach marki są: włoski styl, pasja i jakość. Większość z nas na pewno była w jednym z 6 tysięcy sklepów rozrzuconych po całym świecie i utwierdziła się w przekonaniu, że ubrania z tą metką są dobrze wykonane, dlatego warto na nie zwrócić uwagę, mimo wysokich cen.

Benetton - wiosna/lato 2011, bielizna, stroje kąpielowe, kolorowe ubrania, bikini, moda plażowa

Moda plażowa Benetton - wiosna/lato 2011

Kampania przedstawiająca bieliznę i kostiumy kąpielowe na wiosnę i lato 2011 jest, jak zawsze, pełna radosnych, pięknych i młodych ludzi ubranych w nasycone kolory i tryskających energią. Fotografie są bardzo proste, wykonane w studiu na białym tle, a mimo to przyciągają. Trzeba przyznać, że Benetton utwierdza nas w przekonaniu, że niezmienny styl nie musi być nudny!

W kolekcji znajdziecie komplety bielizny o czterech charakterach - militarnym, pełnym koloru khaki i prostych fasonów urozmaiconych ultrakobiecym detalem - różową kokardką; romantycznym, który skupia się na delikatnych fasonach, pudrowych barwach i materiałach z ażurowym wzorem układającym się w drobne kwiatki; eleganckim, z koronkami, ornamentami, drapowaniami i w stonowanych kolorach oraz bardzo młodzieżowym, nastawionym na połączenie bieli, czerwieni i granatu na najpopularniejszych wzorach - paskach i kratce.

Moda plażowa to nasycone kolory w wersji monochromatycznej lub wzorzystej, dżins i najsilniejsze trendy sezonu, takie jak etno czy biustonosze typu bandeau.

Zobaczcie całą sesję fotograficzną z całuśnej kampanii w naszej GALERII!

Czytaj dalej:

porady stylistki, bielizna, bikini, stroje kąpielowe

Jak dobrać strój kąpielowy do sylwetki?

Więcej o: