Magiczny świat Alicji w krainie czarów

diva wprowadza cudownie słodką biżuterię inspirowaną znaną książką Lewisa Carolla
Magiczny świat "Alicji w krainie czarów" Marka diva zaprojektowała biżuteriię inspirowaną "Alicją w krainie czarów" Marka diva zaprojektowała dziewczęcą kolekcję biżuterii inspirowaną "Alicją w krainie czarów". Kolekcja dostępna jest od połowy czerwca, przez okres 6 tygodni Marka biżuteryjna diva zaprojektowała cudną, dziewczęcą kolekcję biżuterii inspirowaną "Alicją w krainie czarów". Secret Garden to kolekcja pełna delikatnych łańcuszków i naszyjników, małych kolczyków i fantazyjnych broszek. Znajdziemy tu małe czajniczki, filiżanki, kwiaty, ptaszki i naturalnie króliczki, które wydają się być dobrym sklepowym drogowskazem. "Nowe kolekcje divy to za każdym razem podróż w wyjątkowy świat pięknych ozdób. Tym razem zapraszamy do subtelnej wędrówki w kobiecy świat marzeń zaklęty w najnowszej kolekcji Garden Party" - mówi Aneta Śliwa, Marketing Manager marki diva w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. W najnowszej kolekcji rządzą koronki i kwiaty w pastelowej oprawie. Biel, kość słoniowa, blady róż podkreślą rumieniec na twarzy i delikatną opaleniznę. Sporo tu także ozdób do włosów, opasek, wsuwek, spinek, które ujarzmią niesforne kosmyki. Kolekcja dostępna jest w sklepach od połowy czerwca, przez okres 6 tygodni.

Marka biżuteryjna diva zaprojektowała cudną, dziewczęcą kolekcję biżuterii inspirowaną "Alicją w krainie czarów".

Secret Garden to kolekcja pełna delikatnych łańcuszków i naszyjników, małych kolczyków i fantazyjnych broszek. Znajdziemy tu małe czajniczki, filiżanki, kwiaty, ptaszki i naturalnie króliczki, które wydają się być dobrym sklepowym drogowskazem.

"Nowe kolekcje divy to za każdym razem podróż w wyjątkowy świat pięknych ozdób. Tym razem zapraszamy do subtelnej wędrówki w kobiecy świat marzeń zaklęty w najnowszej kolekcji Garden Party" - mówi Aneta Śliwa, Marketing Manager marki diva w regionie Europy Środkowo-Wschodniej.

Sama słodycz, kolczyki jak kawałki tortu, 24 zł

W najnowszej kolekcji rządzą koronki i kwiaty w pastelowej oprawie. Biel, kość słoniowa, blady róż podkreślą rumieniec na twarzy i delikatną opaleniznę. Sporo tu także ozdób do włosów, opasek, wsuwek, spinek, które ujarzmią niesforne kosmyki.

Kolekcja dostępna jest w sklepach od połowy czerwca, przez okres 6 tygodni.

ZOBACZ GALERIĘ

Więcej:

Diva, Club Tropicana

Tropikalna biżuteria w diva